Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Hogyan mondjam meg egy lánynak,akivel két éve levelezek,hogy még nem vagyok rá felkészülve,hogy találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Két éve levelezek egy lánnyal.A két év alatt egyszer sem küldtünk képet egymásnak,bár ő láthatott már engem,mert tudjuk egymás nevét és rólam van kép Facebookon,róla viszont nincs.Elmondása szerint vékony, hosszú szőke hajú lány.Zárkózott típus,ezért nincs barátja.Ő se mondta még hogy találkozzunk,én sem hoztam még szóba,pedig jó lenne vele találkozni.Szerintem ő azért nem hozza szóba,mert úgy van vele,az én dolgom megtenni az első lépést.Én viszont hiába levelezünk két éve,nem tartom jó ötletnek hogy most találkozzunk.Először rendbe kéne tenni a dolgaimat,nem hiszem hogy jó benyomást keltenék,ha találkoznànk.Viszont attól félek,ha mégis szóba hozza,hogy ideje lenne találkoznunk és visszautasítom,megszakítja velem a kapcsolatot.Azt meg nem szeretném.

2020. júl. 29. 17:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, hogyan lehet 2 éven keresztül beszélgetni egy ismeretlen állítólagos lánnyal akiről még képet sem láttál.

Ha el is kezdek online felületen valakivel ismerkedni - bár az elég ritka - akkor már az első beszélgetésünk vége felé küldünk egy képet egymásról.

Így ilyen körülmények mellett én se találkoznék vele, először hadd lássam. Egyébként meg nem kell ezt túl dramatizálni, fogod magad aztán megmondod neki amit itt leírtál.

2020. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
#1 nem azért kezdtünk levelezni mert társat kerestünk.Ez a levelezés közben derült ki hogy nincs senkije.Bármikor kérhet rá,hogy küldjek egy képet,azzal nincs is baj,baj akkor lenne,ha találkozni is akarna.Miközben én is szeretnék vele találkozni,de nem most.Nem szeretnék csalódást okozni.
2020. júl. 29. 17:34
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a félelmed, ha 2 éve nem került ez szóba. Legjobb lenne, ha minél hamarabb összeszednéd magad, és elhívnád találkozni.
2020. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
#3 azt kéne,de most eléggé lepukkant vagyok.Ő ezt nem tudja,azt tudja hogy problémáim vannak,de azt nem,hogy nagyon gáz vagyok.
2020. júl. 29. 17:38
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Vagy éled az életedet vagy csak sodródsz az árral, egy életed van ami gyorsan el telik, tiéd a döntés.
2020. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem o okozna csalodast. Meg ha nem is banyarem, pusztan azzal, ha teljesen mas, mint amit magadban elkepzeltel.
2020. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
#5 én szívesen találkoznék vele, csak ő nem azt kapná amit várna.Ő engem normális nak tart,de ez nem egészen így van.
2020. júl. 29. 17:58
 8/47 A kérdező kommentje:
#6 nem hiszem hogy nagy eltérés lenne a valóság és a között, amilyennek elképzeltem.Nem lett volna oka rá,hogy valótlant állítson.Én se hazudtam neki semmiben,de egy két dolgot nem mertem neki megemlíteni.
2020. júl. 29. 18:02
 9/47 anonim ***** válasza:
84%
Hát "barátom" téged átvernek nem is kicsit.
2020. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám, miért nem lehet megkérni, hogy legyen szíves küldjön már magáról egy fotót. Ez az egész így elég gáz.
2020. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!