Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudok ismerkedni...

Hogyan tudok ismerkedni lányokkal ha nincs semmi érdeklödésem más emberek iránt?

Figyelt kérdés

Jól megvagyok/megvoltam egyedül de biztos jobb lenne ha szép fiatal lány lenne a párom.


Viszont a baj az hogy nem érdekel más ember magamon kivül így nem megy ismerkedés mert az érdeklödés hiányzik részemröl.


Max odáig jutok hogy látok egy szép lányt,tetszik nagyon de mégsem próbálkozom mert nincs bennem érdeklödés.


2020. aug. 17. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem lenne jobb egy szép fiatal lány mellett, mert beszélgetni kellene vele, kedvesnek kéne lenned hozzá, törődni kellene vele, csakhogy az egy nap alatt kiderülne, hogy téged a szépségén kívül más tulajdonsága nem érdekel, és a szépsége sem ér meg neked annyit, hogy odaadó légy vele. Szóval pillanatokon belül kidobna a lány.
2020. aug. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Jól megvagy egyedül és nem érdekelnek más emberek.

Szerintem ne ismerkedj.

Minek?

Neked szerintem nem barátnő kell, hanem egy csinos házvezetőnő. Gazdagodj meg és fogadj egyet, csak ne felejtsd el hogy a kifejezett engedélye nélkül egy ujjal se érhetsz hozzá..

2020. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
A 2-es jól látja, fizetős lányok valók neked, azokkal nem kell törődni. Ingyen lányt nem kapsz, mert annak az az ára, hogy érzelmileg is adnod kéne sok mindent, neked meg hiányzik ehhez belülről valami.
2020. aug. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerezz be magadnak valami gumibabát, azt elég hetente leszedni a polcról.
2020. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nincs szükségem cselédre,én magam csinálok mindent,fözés takarítás stb.


Tudnék kedves lenni,de inkább úgy írom hogy elég magamnak való aszociális vagyok tehát szívesebben hallgatok mint beszélek de jól tudok figyelni és hallgatni meg reagálni elhangzottakra. De én magam nem tennék energiát kapcsolatba tehát elvagyok magam világában és lánynak kellene szóval tartani. Gondolom ez elég kevés.

2020. aug. 17. 08:40
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a lány nem kapna semmit ebben a kapcsolatban, azért írtak fizetős nőkről, ők beérik a pénzeddel.
2020. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Miért lenne jobb? Nem vagy kíváncsi másokra, de ők legyenek rád kíváncsiak? LOL.

Jól elvagy te egyedül is szerintem. Majd ha nem megerőltetés kommunikálnod másokkal, akkor majd keresgélhetsz szép lányokat. Normális, magát valamire is tartó nő nem fog melletted gubbasztani a nagy semmiért.

2020. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem érdekelnek mások, akkor nem érdemes ismerkedni. Általában az ilyenekből szoktak lenni a legrosszabb, legmérgezőbb kapcsolatok, amikor valaki csak szimplán együtt akar lenni valakivel. Szerintem várd ki te is a megfelelő alkalmat, amikor belép az életedbe egy olyan lány, aki iránt feltétel nélkül tudsz érdeklődni. Az, hogy magát a párkapcsolatot hajkurászod, nem fog sok jóhoz vezetni.
2020. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Random Jóska válasza:
Ha mások nem érdekelnek,ismerkedj magaddal.
2020. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!