Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire súlyos?

Mennyire súlyos?

Figyelt kérdés
Az már nagyon gáz ha azért nem megyek emberek közelébe mert általában párokat látok akik jól érzik magukat, előttem smárolnak, nekem meg még soha senkim nem volt és valószínűleg ha rajtam múlik nem is lesz? Fiúként képtelen vagyok kezdeményezni, odamenni a kiszemelthez, hozzászólni, elhívni valahova csak úgy. Régebben 1-2szer bepróbálkoztam de lekoptattak. Örülök hogy ha csak a sarki boltba kell menni, lassan már sehova nem merek
2020. aug. 20. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


De miért nem mersz menni? Nem kötelező ismerkedni. Attól hogy néhányan lekoptattak, az nem jelent semmit, mást is koptattak már le.


Én inkább vagyok híve a személyes ismerkedésnek, de manapság már mindenre ott a Facebook, ha nem mered megszólítani.

2020. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

23

Igazából nem is a társkeresés a legnagyobb hátrány az életemben hanem hogy nincsenek olyan barátaim akik ráérnének velem foglalkozni. Elmenni szórakozni, sportolni stb. Egyedül kb. képtelen vagyok ismerkedni. Csak az olyan helyzetekben sikerült mindig is ahol nem volt más választás (iskola, munkahely)

2020. aug. 20. 13:30
 4/12 anonim ***** válasza:

A munkahelyeden /sulidban nincs egyetlen normális srác se, akivel barátok lehetnétek?


Próbálj meg nyitni az emberek felé, én az első nap találtam barátnőt magamnak az egyetemen.

2020. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj edzőterembe
2020. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Voltam lent edzőteremben, ott se megy. Gondolom érzik rajtam a feszkót és kerülnek
2020. aug. 20. 13:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Gyászolsz valakit (elhunyt hozzátartozó)? Szüleid kapcsolata milyen gyermekkori légkört teremtettek számodra? Testvéred? Unokatestvéreid?


Általános- középiskolai évekre hogyan emlékszel vissza? Szívesen jártál be a tanórákra? Volt kedvenc tantárgyad? Mutatott számodra jó/kiemelkedő példát valamelyik tanárod?


Tágabb rokoni kör révén nem tudnál ismeretségeket kötni? Munkahelyi ismeretségek? Jól érzed magad kollégáid körében? Feletteseddel?


Ui: pályaválasztási tanácsadónál jártál már? (Munkaügyi központon keresztül talán elérhető még ez a régifajta szolgáltatás.)

2020. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nehéz gyerekkorom volt, ha nem az iskolában bántottak éppen, akkor otthon kaptam a sarat. Mindig ki voltam közösítve. Nem ez zavar leginkább hanem hogy emiatt nagyon nehezen tudok kapcsolatot teremteni. Ha testvérekkel megyek valahova, akiknek van párjuk, akkor én csak ülök és nézek mert nem tudok semmilyen témához hozzászólni. A munkahelyen jól érzem magam de ott kevés a fiatal, az én korosztályomban ott csak lányok vannak. Nem szerettem iskolába járni, nem volt kedvenc tantárgyam, max olyan volt amiben jó vagyok (informatika) de alapvetően nem szeretem
2020. aug. 20. 14:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha testvéreid vannak, az nagyon jó dolog! Képezd magad egy adott témában - KÖNYVTÁRBÓL KÖLCSÖNÖZZ VALAMIT!!!


Könyvtárak honlapjain nézelődhetsz - online kérdezheted a könyvtáros kollégákat, stb.

2020. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó dolog de nagyon nem tudok semmit csinálni velük. Mindkettő ha nem a munkájával akkor a párjával van elfoglalva. Ami érthető, én nem hibáztatom egyiket sem. Amikor meeting van, konkrétan rosszul vagyok mert a bátyámék meg a nővéremék beszélgetnek én meg csak úgy ott vagyok barátnő és téma nélkül.
2020. aug. 20. 15:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!