Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet elviselni, hogy...

Hogy lehet elviselni, hogy soha nem lesz férjem, mert nagyon csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

A legtöbb évfolyamtársamat már eljegyezték, én még nem is csókolóztam, mindenki gúnyol a hátam mögött vagy kerülnek (fiúk).

Én ezt nem bírom. :(



2020. aug. 20. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%

Hah bujnal egyszer egy szep nö börebe, akit csalnak össze vissza egy CSunyàval, meg kidobnak..


Error ugye?

2020. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
50%
Mennyi idős vagy?
2020. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Én egész könnyen megbarátkoztam a gondolottal, hogy soha nem lesz senkim.
2020. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Hány éves vagy?

Nyugi én sem csókolóztam,pedig nagyon sok férfi és nő szerint is szép vagyok,és nekem is van tükröm.

25N leszbikus

2020. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, nem vágyok férfire...
2020. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Én fiúba vagyok így, bár nekem a visszahúzódottságom miatt nem lessz senkim. :)))) keresek hobbikat, hátha valami annyira leköt, hogy elfelejtem. De ne add fel, külsőleg még változtathatsz valamennyit magadon, a probléma az, hogy a személyiséged is akörül forrt ki, hogy csúnyának érzed magad, emiatt nem tudsz felszabadult lenni.
2020. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Én is tudom, hogy mit érzel :/
2020. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Személyiség rengeteget számít. Plusz rengeteg olyan férfi van aki 40 évesen is szűz így ha egyet is találsz közülük ők könyörögni fognak hogy elvehessenek akárhogy is nézelki.


Meg ez a "csúnya vagyok" rettenetes kifogás. Lehet hogy csúnya az arcod vagy van valamilyen születési deformáltságod, de sportal és kitartással tudsz belőle átlag fölötti kinézetet kihozni.


Plusz a személyiség nagyon sokat számít. Többet mint a kinézeted.

2020. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Úgy hogy abbahagyod a picsogást és elkezdesz ismerkedni. Ne a milliárdos szőke herceget várd hanem elégedj meg egy átlagos férfival is. Nem láttam még olyan kevésbé szép nőt sem aki ha normális személyisége volt és nem akart egyedül lenni ne talált volna magának valakit.
2020. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Rengeteg ronda pasi is van, válogass köztük.
2020. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!