Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, de már most úgy érzem, hogy egy katasztrófa lesz a hátralévő életem. Kb. 13 éves koromig semmi problémám nem volt. Egy kedves, barátságos, okos fiú voltam, tele álmokkal, vágyakkal. Az iskolában jónéhány lány szerelmes volt belém, bár ekkoriban nem nagyon érdekelt a csajozás. A családom összetartó volt, szerettük egymást.

De 2015-ben valami megváltozott. Hirtelen mindenki megutált, tiszta hülye lettem, a lányok kiábrándultak belőlem, csendes és visszahúzódóvá váltam. A tanáraim sem kedveltek, és a családomban mindenki megutált mindenkit. Én nagyon depressziós lettem emiatt.

5 év múlva pedig rosszabb lett minden. Vallásos vagyok, de sokszor úgy érzem, hogy Isten nem szeret engem. Alig van szerencsém az életben, este sírva szoktam lefeküdni, éjjel nem tudok aludni, rengeteget szorongok, sokszor már a levegővétel is fáj. Barátnőm még sose volt és nem is lesz mert nem merek kezdeményezni, mert úgyis elutasítanak.

Rengeteg állmom volt, de ezek közül egy sem fog megvalósulni.

Szerintetek mi történt velem? Miért lettem ilyen szerencsétlen?



2020. aug. 27. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

18 évesen te még alig lógsz ki a biliből, hiába az az elfogadott felnőttkor itthon (büntetőjogilag).


Annyira sok mindenen tudsz még változtatni, hogy nem is hinnéd. Én nem vagyok vallásos, de a saját hibáimért nem okolok mást, még ha az egy nem létező valami is, hanem magamba nézek és kitalálom, hogyan tudnék azokon a hibákon fejleszteni, továbblépni.

2020. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erzekeny kamasz voltal, es valahogy beleragadtal abba, hogy el sem hiszed, ez nem kotelezo sors. Depresszionak is nevezhetjuk akar. Ossze ne hasonlitsd magad soha senkivel, es nezd, hogy mit nem ertel el. Szeretet es szex kell neked, meg baratok. Ertheto, hogy nem mersz lepni erte. Nem probalsz pszichologushoz menni? Bar ha allami, es nem te valaszthatod, azert azt tudnod kell, ha nem jo, nem te vagy remenytelen.
2020. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az ismerkedés, barátkozás nem megy próbálj meg valami egyéni elfoglaltságot találni. Olyasmit amit szeretsz, ellazít. Előbb utóbb jobban érzed majd magad, boldogabb leszel. Még, ha csak kicsivel is, de segít és előbb-utóbb pozitívabban nézel majd a környezetedre.

Esetleg a pozitív gondolkodáshoz még annyit, hogy add meg magadnak az esélyt. Próbáld meg az "álmaim amik sosem fognak megvalósulni" gondolatot kicserélni egy "ha nem is most, de a jövöben még teljesülhetnek"gondolattal.

2020. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!