Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan barátkozak ha félénk...

Hogyan barátkozak ha félénk vagyok?

Figyelt kérdés
Ha félénk vagyok hogyan barátkozak hogyan legyenek barátaim és hogy tudnám elérni hogy az jobban kedveljenek az emberek próbálok kedves lenni mindenkihez de sokszor szorongok tudnátok tanácsot adni? Köszönöm előre is a válaszokat

2020. aug. 30. 03:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?


Azért krédem, mert egy fiúhoz is és egy lányhoz is másképp reagál egyintuitív ember. :)

2020. aug. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23/F
2020. aug. 30. 07:02
 3/5 anonim ***** válasza:

23??? Én meg 12 évesre gondoltam sorokból...


Azt sose kedvelik, aki akarja csak esetleg megjátsszák neki, mint a főnököknek.

Add magad, vállald fel véleményed s nyögd is ki néha legalább, de előtte gondold át, helyes e a véleményed-nem sértő.

Tehát, nem szólsz be a maminak a buszon, hogy siessen már, mert a kaszás várja a sírjánál:D


Amúgy, hobbizgassál s azok kapcsán ismerkedj...bárhol, mint net, parkok ( bringa, futás...)...stb.

2020. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is szeretned kell önmagad, tudnod kell hogy nem vagy rosszabb másoktól én biztos vagyok benne, hogy valakiben te vagy a legjobb. Írok pár szabályt és próbáld ki.

Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2020. szept. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!