Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amikor az utcán,buszon,étterem...

Amikor az utcán,buszon,étteremben,akárhol szemezünk egy lánnyal,nem szabad kihagyni egyetlen lehetőséget sem?

Figyelt kérdés
Néha eszembe jutnak azok a lányok,akikkel csak szemeztem,meg csak integettünk egymásnak,de nem mentem oda hozzájuk.Olyan is volt,hogy egy idegen lány köszönt nekem a buszon,én visszaköszöntem,de semmi egyéb nem történt.Hibát követtem el?Vagy nem kell minden lányhoz,nőhöz odamenni,még akkor sem ha kölcsönös a szimpátia?

2020. szept. 2. 01:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Így visszagondolva olyan buta voltam.Ha tetszettem is egy lánynak,nem léptem.Úgy voltam vele,majd holnap megint szemezni fog velem egy lány,majd lépek annál.Csakhogy ez nem volt mindennapos,hogy idegen lányok szimpatizáljanak velem.Olyan is volt,hogy egy évig rám se nézett egy lány sem.
2020. szept. 2. 01:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De, sőt. A legtöbb ilyen mögött nincs semmi női részről, csak egyszerű egónövelés. Leszólítottam már így 2 lányt. Az egyik úgy szemezett velem, hogy egy vegyesen férfi-nő társasággal voltam. Mindenki szerint bejöttem neki. Odamentem és pofára estem.

Egy másik esetben egy üzletben voltam egy társasággal, szintén hasonló volt a sztori, ott is pofára estem.

2020. szept. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha már szemezünk vagy mosolyog,akkor legalább oda lehet menni.De ha ránk se néz hogy menjünk oda?Én megbántam,hogy nem mentem oda hozzájuk.
2020. szept. 2. 02:04
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
De, odamehetsz. Aztán az esetek 99%-ában pont azt fogod tapasztalni, amit leírtam.
2020. szept. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem jobb a pofára esés, mint a "mi lett volna, ha..."


Ha azt látod, hogy a nő jeleket ad (szemezés, mosoly, stb), ne hagyd ki a lehetőséget. Csak fontos, hogy ha elutasítanak (legtöbb esetben sajnos ez történik) akkor ne csüggedj, hanem lépj tovább mert millió másik van még a Földön.

2020. szept. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbjük baromira kényelmetlenül fogja érezni magát és vissza fog utasítani, csak mondom.
2020. szept. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!