Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan fiú akinek nincsenek...

Olyan fiú akinek nincsenek barátai, magányos azzal egy lány sem jönne össze?

Figyelt kérdés

Az egy dolog hogy így ismerkedni is nehéz, mert nem megyek nagyon sehova. De ha még is találnék lány akivel ismerkedhetek akkor az gond ha nincsenek barátaim? Egyből azt fogja gondolni hogy bolond vagyok?

Jól elvagyok egyedül is, de sokat gondolkozom mit ronhattam ennyire el, de valószínüleg az a gond hogy én nem olyan vagyok mint a többi ember, engem az olyan helyek ahol sok ember van nem érdekel, 1-2 barát és egy barátnővel boldogan el lennék.


2020. szept. 26. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem fugg ossze, az igazi alfaknak nem kellenek baratok, csak nokkel foglalkoznak, viszont fontos megjegyezni, hogy nem szabad friendzoneolhatokent nyomni, mert akkor nem alfa leszel, hanem incel
2020. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

De, összejönne.

"1-2 barát és egy barátnővel boldogan el lennék."

Tehát van barátja, vagy lesz

- ez egy nagyon ideális állapot, nem kell aggódni, majd alakul.

2020. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Első körben örülne, mert nem jársz el babaxni minden hétvégén a haverokkal és hanyagolod el őt. Ha komolyabbra fordulna a kapcsolat, akkor egy idő után talán sok lenne neki, hogy neked ő az egyetlen kapcsolatod a "külvilággal" és mindig mindent együtt kell csinálni. Ha neki amúgy vannak barátai, akkor valszeg te nehezen fogod megérteni, hogy ő eljárkál velük ide-oda és ez konfliktusforrás lehet. Hacsak nem kerülsz be te is a társaságba, de ahhoz már tényleg komoly kapcsolat és hosszabb idő kell. Összességében viszont szerintem az összejövést ez nem érinti, a barátok amúgy is a megismerkedés, randizgatás, kapcsolat kezdete utáni fázisban kerülnek elő. Amúgy sem a barátaidra kíváncsi annyira a lány, hanem rád. Hogy később egy komoly kapcsolat esetén lehetnek belőle problémák, az más kérdés.
2020. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem mindenkinek van szüksége barátokra, valakinek bőven elég a családja maga körül.

Én is ilyen vagyok nőként, és simán találtam egy olyan pasit aki szintén ilyen. Nem olyan ritka dolog ez.

2020. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy előzőek írják, szerintem összejönne, de ha azt érezné hogy csüngesz rajta és rátelepedsz, mert pl. sehova sem jársz, nincs hobbid, stb, elképzelhető hogy sok lenne, ez személyiségfüggő.
2020. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem jönnék össze egy ilyen sráccal.
2020. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Olyannal nem aki neten sír ahelyett, hogy esetleg megpróbálna ismerkedni.
2020. szept. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
"Egy érték az is,ha sokan ismernek, önmagában semmit nem jelent,de ha a többi is megvan,akkkr hatalmas értéket képvisel"
2020. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Számomra sem imponál egy ilyen srác, biztos nem jönnék össze vele.
2020. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Biztos, hogy nem kezdenék egy ilyen sráccal.
2020. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!