Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csajszival adott a randi....

Csajszival adott a randi. Beszélgettek. De ő elkezd mondani egy story-t, ami engem nem érdekel. Hogy reagáljak normálisan a story végén?

Figyelt kérdés

Tele van a gyk. olyanokkal hogy mit csináljak a kínos csendel stb...

De az ilyen szituk okozzák a kínos csendet, amiért rosszul reagálok bizonyos helyzetekre.

Utálom ezt :D

Haha az komoly...

Nem vagy semmi...

Aztán páff. Kínos csend

Ha visszakérdezek a story részleteire, pár mondat után megint itt vagyunk

Ha mondasz egy hasonlo storyt (ami ritka) az jo lehet

Ha másrol kezdesz el beszélni, akkor ugy érzi hogy le se szrod amit ő mond.

Ki lehet jönni ebből a helyzetből, de nekem sokszor bírkózós

Nektek van valami jó taktikátok?



2020. szept. 26. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

- Igen!de érdekes! Eszembe jut róla, hogy a katonai vadászgépek és a műrepülő repülőgépek esetében az úszó karburátor a Venturi-effektus segítségével tüzelőanyagot szállít a motor bemeneti nyílásába. Ez az üzemanyag állandó szintjétől függ az úszótartályban a kívánt üzemanyag / levegő keverék fenntartása érdekében. Az úszó olyan szelepet működtet, amely folyamatosan tartja az üzemanyagszintet a porlasztóban, a kapcsolt úszószelep segítségével a változó igények ellenére. Ahogy az üzemanyagszint növekszik, a szelep lelassul vagy leállítja az áramlást a tálba. Mivel azonban az úszó működése a gravitációtól függ, akkor hatástalan, ha a repülőgépet megfordítják. Az inverzió során az üzemanyag olyan gyorsan szállítódik az úszótartályba, amennyire az üzemanyagszivattyú képes. Rendkívül gazdag keverék állítja le a motort szinte azonnal.

Ugye, milyen érdekes ez?

-----------

-ilyesmi... próbáld viccesre venni

2020. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresnek egy sztorit aminek van közös pontja az övével, így nem hiszi azt, hogy nem érdekel, így könnyen elviheted a beszélgetést olyan irányba ami neked tetszik. Ha nincs ilyen sztorid hat kreáljanak egyet.
2020. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szó amit keresel: "átkötés"
2020. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl, sztori hogy szokott el a kutyája és kereste egy délutánt.


*Jössz te akit nem érdekelnek a kutyák*

Egyszer unokatesomé is elszökött felkutatták érte a várost és tudod hol lett meg? Az előtt a mozi előtt ahol azokat a nyálas filmeket játszák Ja bocsi te biztos szereted őket nem úgy gondoltam.


Új téma filmek.



Tudós hol lett meg? A színház előtt, gondoltam is legalább most eljutottam a színházba ha már máskor nem megy



Puff kész az új téma a színház szorakozas.


Megijedt a Tankcsapda koncertről ami a városban volt, inkább lettem volna a koncerten, minthogy a kutyát keressem.

Te szereted őket?


Új téma: zene.

2020. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2/2 es válaszadó

Na igen. Amikor kreálni kell ott vagyok bajban.

Ilyenkor jönnek az olyanok hogy-

: Ez olyan mint szituációk.

Pl: Olyat előzött a kanyarban a szembejövő hogy le kellett húzódnom a fűre.

Erre én: Ez olyan mint amikor egy munkaterületről este ellopják a kinthagyott lapátot. Miért lopták el? Mert ott volt. Az a szembejövő idióta is ilyen nemnormálisan láthatta a helyzetet. Azért előzte meg, mert ott volt előtte

Utólag tudom mit kell mondani. De egyből nem ugrik be

2020. szept. 26. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
No vagyok, de ugy ugy erzem, rovid tavon dugasert megkuzdenek ezzel, de hosszabb tavon ezt nem vallalnam be.
2020. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!