Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék túllépni ezeken?

Hogy tudnék túllépni ezeken?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és nap mint nap az öngyilkosság jár a fejemben egyre komolyabban.mielőtt valaki azt mondana ennyi idősen mit tudhatok min mentem keresztül

Sokkal érettebb vagyok sajnos agyilag és felfogasilag is az ennyi időseknél

Rengeteg rossz dolog történt velem kiskoromban(csaladi erőszak lelki terror)egyszerűen a lelkem nem bírja feldolgozni és kihatással van az egész életemre úgy érzem egy csőd tömeg vagyok mert mindig csak azt kaptam egész életem során hogy semmire nem fogom vinni és sajnos most így is érzem magam.igaz barátaim azt hittem voltak de ki beszélnek nincsenek itt velem és ok szúrtak a legjobban hátba.a családom sem szeret.ugyan van barátom akit mindennel jobban szeretek de egyszerűen neki fontosabbak a barátok amit megértek.sokat vagyunk együtt de csak ha egy napot is külön töltünk eluralkodik rajtam a magány és a félelem.és folyton arra gondolok hogy nem bírom tovább.régebben nagyon motivált voltam most nincs semmi.úgy érzem teljesen egyedül maradtam és a lelkem se tudja feldolgozni a gyerekkori traumákat egyszerűen csak létezem de nem elek és nem érzem hogy ebből lenne kiút mert akármikor egy kicsit is boldogabb vagyok elmúlik és egyre mélyebbre kerülök nem tudom mit tehetnek



2020. szept. 26. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én elhiszem neked, hogy nagyon sok dolgon keresztül mentél. Sokszor én is érettebbnek tartom magamat a koromnál, pedig velem kevesebb rossz történt, mint veled. Én a fájdalomnak csak a nagyon kis töredékét ízleltem meg, de mivel megízleltem, ezért tudom milyen lehet neked.


Ne törődj vele, ha azt mondják, hogy semmire se fogod vinni. Ha mindent megteszel, akkor már többet úgy sem tudsz tenni. Tehát akármire is viszed, ha mindent megteszel és mégis rossz életed lesz, akkor te nem lehetsz a hibás, hiszen mindent megtettél.


Én is tudok néha magányos lenni, sokan úgymond nem értik meg a gondolataimat, ezért barátaim sincsenek. Ekkor az egyetlen dolog, ami segít, ha arra gondolok, hogy Isten velem van. Persze ez nem egy egyenes kiút az összes problémából, de legalább melletted van és elfogad.


Sajnos többet nem tudok segíteni, bár számomra ez a minden és az egyetlen kiút.


Esetleg velem is beszélhetsz, ha akarsz. Vagy ha már minden veszve, akkor pszichológushoz is elmehetsz, ő biztos hallott már több ilyen történetet és tud az ilyenekre kiutat.

2020. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Sajnálom, hogy fiatalon ilyen nehéz helyzetbe kerültél. Ami véleményem szerint fontos lenne, hogy kitudd magadból beszélni a problémákat. Akár egy barátnak, de akár itt is.

Tudom milyen az amikor az ember magábaroskad és úgy érzi, hogy ő nem fontos, hogy ő jelentéktelen, vele nem foglalkozik senki se...

Megbetegíti a lelket és előbb utóbb fizikailag is legyengül a test, ha sokáig fennáll ez a helyzet.

Ha gondolod nyugodtan, írjál hátha tudunk egymáson segíteni.

2020. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen céljaid vannak? Mit szeretnél?
2020. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!