Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok segíteni? Hátha ti...

Tudnátok segíteni? Hátha ti jobban átlátjátok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rólam annyit, hogy 31 vagyok. Van munkám, dolgozok. Sajnos a nőknél soha se volt sikerem, sose éreztem azt, hogy fontos lennék bárkinek, hogy szeretne valaki. Ez 1 nagy gondom, amin változtatni nem igazán tudok. A kérdésem igazából az lenne, hogy nem látom értelmét a létezésemnek. A munka megy, csinálom, néha van időm kirándúlni vagy futok. De ennyi. Ennyi az életem. Az, hogy az életemből teljesen hiányzik a nőkkel való kapcsolat, lásd kötődés vagy szex, egy hatalmas űrt okoz. Az utóbbi években napi szinten foglalkoztat a gondolat, hogy bár vége lenne az egésznek. 31 év így ebben a formában bőven elég volt. Nem látom értelmét és pokolian mar belülről az érzés, hogy valami történjen már, néha ordítani tudnék annyira frusztrál. Köszönöm, hogy elolvastad.



2020. okt. 8. 06:06
 1/8 anonim ***** válasza:
De mi a baj? Miért nem megy az ismerkedés? Sok csalódás/sikertelen próbálkozás miatt már teljesen elkedvetlenedtél? Nem szabad feladni. Akkor fog majd jönni a szerelem, amikor nem kapaszkodsz bele ennyire görcsösen. Jó most nincs nő az életedbe... járj el a barátaiddal szórakozni, edzeni, utazgass. Jönni fog majd a szerelem, a legváratlanabb pillanatban.
2020. okt. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Ez egy kultúráltan megfogalmazott picsogás. Hadd idézek egy filmből, a megoldással együtt.

- Engem senki se szeret, engem mindenki utál! ( Brhühühü)

- Mosolyogj te barom!

2020. okt. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A 20-as éveimben szociális fóbiával küzdöttem, a munka, hogy bedobtak a mélyvízbe, pszichológus, illetve hobbi ami segített ezt legyőzni. Nem igazán tudom hol tudnék ismerkedni vagy hogyan. Ha bele gondolok egyetemi éveimben próbálkoztam, de azóta semmi.


Kedves második. Hidd el szeretnek mosolyogni, de az évek óta tartó semmi miatt már depressziós vagyok. Néha pár napra sikerül kicsit kimászni belőle, de ez csak rövid ideig megy. Jön egy gondolat egy érzés és megint vissza süllyedek. Szeretnék mosolyogni ...

2020. okt. 8. 08:05
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Felfogás kérdése. 28 vagyok, és volt már 6 éves kapcsolatom rengeteg szex meg sok minden abból amit te hianyolsz. Most egyedül vagyok és kösz jól érzem magam. Neha én is úgy érzem magányos vagyok de nem ezen rugózom, élem az életem. Foglald le magad mással nem csak nők meg szex van a világon
2020. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lenne egy rossz párkapcsolatod, rosszabb lenne hidd el mint az egyedüllét.
2020. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ebből így lenne kiút. Teljesen rágörcsöltél a témára és magad sem hiszed hogy találhatsz valakit. És sajna ha te nem hiszel magadban akkor ez sugárzik és más sem fog. Pedig kétlem hogy bármi gond lenne veled ami miatt ez így alakult. Ez lehet a probléma. Egyébként van egy csomó kirámduló csoport facebookon. Teljesen változó korosztállyal. Sokan mennek egyedül eleinte én is jártam. Nagyon befogadó a társaság mindenhol. Olyan csoportok is vannak ahol beszelgetős tarsasjátékozós programok is vannak ahol lehet ismerkedni nem eröltetett formában mivel ezek nem társketeső klubbok így nem kell félned semmitőt csak élvezni a programot és kötetlnül viselkedni beszelgetni ha kedved van. Ha írsz privátban küldök neked csoportneveket. Társkereseő oldalt is ki lehet próbálni bár ott elég fura emberek vannak és elég lóvásári a hangulat. Szerintem ez jobban tetszene neked ha úgyis kirándulsz.
2020. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy mi a kérdés?
2020. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pszichológus válaszol – Online pszichológiai tanácsadás

onlinetanacsadas.com › pszichologus-valaszol

A hozzászólás elküldéséhez az email cím és más adatok megadása nem szükséges. ... idegen lennék számára és ha valami olyan érzelmi téma van kikerüli vagy 1-2 szót ... Nem szoktam ezekről beszélni, de úgy érzem most igazán nem vagyok jól. ... Annyit szeretnék tudni hogy mi ez és hogy mit tehetek ezzel kapcsolatba


Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!