Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan érezhetném magam...

Hogyan érezhetném magam kevésbé magányosnak?

Figyelt kérdés
Most a távoktatás alatt itthon vagyok a szüleimmel. Velük "semmilyen" a kapcsolatom, nem szoktunk együtt csinálni semmit sem és keveset is beszélünk (ezen változtatni nem hiszem, hogy tudnék). Mivel nem megyek sehová és egész nap otthon vagyok, ezért másokkal nem is találkozom személyesen. A barátaimmal online tartom a kapcsolatot, de velük is kevesebbet beszélgetek, mert most mindenki el van foglalva a saját dolgaival (tanulás, munka, család, kapcsolat, vírus stb.). Úgyhogy szinte mindig tök egyedül vagyok és már nem tudok így mit kezdeni magammal. Már sokszor nincs is kedvem semmihez, rossz a kedvem, fáradt vagyok stb., olyan depressziós hangulatom van.
2020. nov. 14. 21:57
 1/5 anonim válasza:
87%
Én is ugyanígy érzek. Próbáld magad fejleszteni, mindennap tarts me time-ot! Most jobban oda tudsz figyelni a kajálásra és a folyadékbevitelre. Én imádok kiadós reggeliket készíteni. Én mostanában többet foglalkozom a bőrápolással. Azért érzed magad fáradtnak, mert szinte semmi sem hoz jókedvet, de talán ezek az apróságok tudnak talán egy picit segíteni. Kitartást :)
2020. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha most meg próbálnál velük beszélni?

Kicsit közelebbről megismerni őket,lehet hogy tudnál tőlük is tanulni valami hasznosat ami később az életed során segítség lehet.

Esetleg valami kis programot is csinálhatnál velük,szimplán csak egy kis séta stb..

Veszíteni valód nincs, sok sikert.

2020. nov. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es Ez nem működik, nem lehet velük beszélgetni, sem semmi. Apám befekszik a tv elé, eszik, alszik és ennyi. Anyám pedig a telefonját nyomkodja. Szóval mindenki csak elvonul a helyére, nem csinálnak semmit és hozzájuk sem lehet szólni. Ha valamit akarsz nekik mondani, akkor azt is legalább 5x el kell mondani, mire figyelnek, de sokszor szimplán otthagynak, ha beszélsz hozzájuk.
2020. nov. 15. 11:32
 4/5 HaleyCat válasza:
Awwh ez szomorú🥺 én általában ilyenkor interneten próbálok új barátokat szerezni és ha sok barátod lesz, legalább interneten, valaki biztos ráér majd amikor magányos vagy 🙂💕
2020. nov. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a figyelmüket magadra terelni pl.
2020. nov. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!