Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg fogom bánni ha csak...

Meg fogom bánni ha csak sodródok az árral és nem fogok csinálni semmit?

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek,nem is barátkozik,barátnőm nincs,nem is csajozok,nem is beszélgetek nőkkel,pszichológushoz nem járok,pedig lehet hogy nem ártana,munkahelyem van,de ott sincsenek barátaim,nők pedig egyáltalán nem dolgoznak ott.Nem járok el sehová,nem csak a járvány miatt,amúgy sem.Meg fogom bánni ezt az életvitelt?Ha megöregszem,meg fogom bánni hogy nem változtattam,csak teltek múltak az évek és sodródtam az árral?

2020. nov. 15. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mi honnan tudjuk, hogy te mikor, mit fogsz megbánni?
2020. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Meg fogod bánni.

Nem öregkorodban, hamarabb. 40 évesen kb. amikor beüt, hogy elmúlt a fiatalságod és engedted magad mellett elmenni az életet.

Sajnos tapasztalatból beszélek.

Kapd össze magad!

2020. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én még korán változtattam, de így is az első 18 évemben alig csináltam valamit és utána is kb. 3-5 év kuka. Ezeket is bánom.
2020. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki a természetbe, annyi szép hely van, nem érdemes otthon ülni. Egyedül is tök jó dolog, sőt szerintem úgy az igazán jó, mert nem kell máshoz igazodni. Annyit mész, amennyit jólesik, én szeretek így élni. Hozd ki a legjobbat a helyzetből és ne hasonlítsd másokhoz magad.
2020. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már most is bánod, máskülönben fel se merült volna benned ez a kérdés.
2020. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a megfogalmazásod alapján eléggé úgy tűnik, hogy már most is bánod, különben nem írnál ilyeneket. viszont a kesergés nem fog semmin változtatni, csak az, ha elkezdesz máshogyan viselkedni. ha mindent ugyanúgy csinálsz, mint eddig, akkor az eredmény se fog változni.


a MOST mindig jobb alkalom változtatni bármin, mint akármikor később. ha most elkezdesz változtatni, annyival is kevesebb időt vesztegetsz el, mintha tovább csinálnál mindent ugyanúgy és csak később kezdenél változtatni.

2020. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minek erőltetni mindent? Azt csináld ami jólesik.ha neked így jó akkor ugyjo.
2020. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mind a húzat ugy+megfogod bánni,neadj isten lebetegszel félre ne értsd,de sose lehet tudni,mit hoz a holnap...

A #2jol +fogalmazta.

Szidjük a nőket de szükségünk van rájuk,ami a poénokat illeti tudod?😉🤣🤣🤣

2020. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bölcs emberek azt szokták mondani, hogy még mindig jobb azt bánni, ahogyan csináltál valamit, mint azt, hogy egyáltalán nem csináltad. ha nem mersz meglépni valamit, életed végéig bánkódhatsz rajta, hogy nem tetted és örökre ott marad a kétely, hogy vajon mi lett volna, ha megpróbáltad volna, talán máshova jutottál volna.

ha megpróbálod, akkor a kételytől elbúcsúzhatsz. nincs többé bizonytalanság. ha sikerül, beválik, élvezed, akkor elégedett lehetsz vele. ha pedig a tapasztalatod az lesz vele, hogy mégsem jön be neked, mégsem megy elég jól, vagy csak nem neked való, akkor a tanulságok fényében próbálhatod máshogyan, vagy bármikor abba is hagyhatod és belefoghatsz valami másba helyette.


viszont, ha meg sem próbálod, akkor örökre ott a kétely, hogy mi lett volna ha???

2020. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!