Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy olyan fiú vagy férfi,aki...

Egy olyan fiú vagy férfi,aki gátlásos,félénk,vagy nehezen kommunikál,kihez forduljon segítségért,ha barátnőt szeretne?

Figyelt kérdés
Egy pszichológus tud segíteni?Egyáltalán van annyi pszichológus,hogy minden férfinak segíteni tudjon akinek nem megy a csajozás félénkség,vagy a kommunikáció hiánya miatt?Van erre kapacitás?Vagy úgy van mint a munkaerő piacon,hogy valakinek jut munkahely,valakinek nem?Nem lesz olyan,hogy senki nem lesz az út szélén?

2020. nov. 28. 23:57
A kérdező szavazást indított:
Azok számára,akik nem tudnak becsajozni van segítség
Azokon,akik nem tudnak becsajozni,csak a csoda segíthet
Imádkozni kell Istenhez és meglesz a barátnő
14 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Leginkább egy csajhoz sztem. Pszichológus nem hiszem, hogy ezen tud segíteni.
2020. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy pszichológus abban tud segíteni, hogy felismerd a problémáid okát és segítsen a megoldásukban. Egy pszichológushoz alapvetően több ember (férfi és nő) jár, szóval nem értem, ezt miért tekinted problémának, pláne úgy, hogy nem járnak olyan sokan.

Barátnőt senki nem fog szerezni neked.

2020. nov. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Gátlássokkal, félénkséggel igenis fordulhatsz szakemberhez!!
2020. nov. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
A gátlásokat és félelmeket a tapasztalatlanság vagy esetleges rossz tapasztalatok okozhatják. Próbálkozz a lehető legtöbbet és a visszajelzések alapján változtass, ha kell. De mindenképp igaz, hogy gyakorlás teszi a mestert. Minél többet próbálkozol, annál ügyesebb is leszel és egyre bátrabb és magabiztosabb is.
2020. nov. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 de a pszichológusok nincsenek elhavazva?Mindenkivel tudnak foglalkozni,akiknek problémáik vannak?
2020. nov. 29. 00:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát én járok pl és igen sok dolguk van nyilván de szerintem próbálkozz meg egy szakemberrel
2020. nov. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Bejelentkezel egyhez és megtudod, hogy tud-e fogadni. Mi nehéz ezen?
2020. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 de hogy működik?Fölhívok egyet mond egy árat és ha megfelel ad egy időpontot?
2020. nov. 29. 00:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A kettesnek igaza van, egy pszichológus abban tudna neked a legjobban segíteni, hogy leküzd a gátlásaidat, amik csak a te fejedben léteznek. Emellett segít azonosítani a problémáidat, ami aztán csak rajtad múlik, hogy hogyan kezded megoldani. Ezek igen hasznosak lehetnek, mert megvan az ok, hogy mi miért nem jött össze, a többi meg rajtad múlik.

Viszont, én azt tudom neked mondani, hogy bele kell magad vetned a mélyvízbe. Igen, nehéz lesz, és sz*rul fog esni ha visszautasítanak, nekem is szarul esett eleinte, de csak így tudsz elindulni a 0-ról és tapasztalatot szerezni. Holnaptól minden nap menny oda 1 lányhoz, kezdeményezz beszélgetést, és érezni fogod, ha érdemes lesz azt a lányt elhívni randira. Az első 10 után azt szeretném, ha átgondolnád a tapasztalatokat , amiket szereztél. Utána még pár leszólítás és meg se fog kottyanni az egész. Közbe meg lehet randid is lesz.

Még egy jól bevált, egyszerűbb ötlet: Ismerkedj full extrovertált csávókkal. Legyetek haverok. Az ilyen embereknek a vérükbe van az ismerkedés, nem úgy mint nekünk, introvertáltaknak. Az ilyen extrovertált haverok nagyon jó társaságképző emberek, rengeteg új egyént megtudsz ismerni általuk. Még több haver = még több ismerős = még több lány a társaságba. És társaságba a legjobb és legegyszerűbb barátnőt keresni vagy ismerkedni. Ennél jobb módszer nincs. Na, most viszont el vagy látva tanácsokkal főnök, rajtad múlik, hogy élsz-e velük. Hajrá! ;)

2020. nov. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen hívj fel egyet és egyeztessetek. Szerintem hosszútávon beválhat a segítsége.
2020. nov. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!