Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az öngyilkosság miért nem kiút?

Az öngyilkosság miért nem kiút?

Figyelt kérdés

Rossz életem van stb... Nem akarok élni. Ha öngyilkos lennék, egy csapásra megszűnne minden gondom.

Miért mondják, hogy nem kiút?



2020. nov. 30. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Mert az, csak nem kényelmes/PC hangoztatni. Egyébként hány éves vagy, és hogy jutottál el idáig?
2020. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem szabad embereket erre biztatni
2020. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hosszú történet. Fiatal vagyok. Gyerekkorom óta magányos voltam, nem voltak barátaim, nem valósultak meg az álmaim, minden lány elutasított, depressziós vagyok, rászoktam az alkoholra, van egy testi betegségem, csúnya vagyok, nincs szakmám, egyetemre nem vettek fel, félénk vagyok, soha semmi nem sikerül stb.

Kész szenvedés minden egyes perc, amit még ezen a világon töltök.

2020. nov. 30. 22:31
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

#1 vagyok

Ha 30 alatt vagy, akkor nem kiút. Keress valami életcélt, szakmát pedig tanulhatsz még. Párkapcsolat meg csak egy kiegészítője teljes értékű életnek, sok esetben csak hátráltat, ugyanez a barátok is. Én 20 évesen hasonlóan érzem magam sőt kb itt tartok, de úgy vagyok vele hogy ha 30-ig nem érek el semmit sem, akkor valahogy megölöm magam.

2020. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Mert ha úgy gondolnád kiút, nem kérdeznéd, nem is érdekelne mit gondolnak erről, már rég megtetted volna.
2020. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Sokat segít, ha beszélsz arról, ami nyomaszt. Lehet, hogy hosszabb távú segítséget is tudnak ajánlani. Az önsértés SOHA nem megoldás! Szakmát bármikor tanulhatsz, diploma nélkül sem leszel kevesebb, és párod is lesz, aki elfogad, főleg úgy, hogy fiatal vagy. Ne add fel.

2020. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
2020. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Más meg nyomorék úgy születik, vagy fogyatékos, vagy olyan betegsége van hogy szenved sokat aztán meghal, vagy vak meg süket. Vagy mindketto stb stb. Inkább legyél hálás, az a baj hogy nem dolgozol nincs élet célod, túl sok idő marad hülyeségen agyalni.
2020. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
Vagy aki nyomorba születik és éhezik, neked sokkal jobb. Tényleg inkább legyél hálás. Ha most szívrohamot kapnál hivnád a mentőt az is biztos. Ha sikerülne, érted mire célzok.
2020. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4%
De amúgy milyen érzés lehet vaknak lenni vagy suketnek vagy még sorolhatnám?? Mert nekem van annyi eszem hogy bele tudom képzelni magam. Ezért vagyok hálás, eddig még nekem se sikerült sok minden de mégis hálás vagyok. És köszönd meg a szuleidnek hogy még nem vagy utcán, értük is legyél hálás.
2020. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!