Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tennétek ha nagyon egyedül...

Mit tennétek ha nagyon egyedül éreznétek magatolat a világban, és senkinek nem tudnátok elmondani?

Figyelt kérdés

Egy nagyon rossz időszak és nem szívesen beszélnék róla csak 1 ember van akinek meg mernék nyílni. De mióta irtam neki hogy vmi baj történt le sem sz.... .

Tényleg teljesen egyedül vagyok és úgy érzem felemészt ami velem történik most. Amikor másnak volt szüksége segítségre én ott voltam, de amikor nekem van bajom jön az eltűnés. Család nincs... nem vagyok panaszkodos tipus mielott jonne valaki azzal 😂😂😂 viszont ami tortent velem meghaladja a kepessegeim. Nincs magyarázat, megoldás... csak a szivem szakad meg, de nagyon :(


2020. dec. 17. 00:10
 1/8 A kérdező kommentje:
*magatokat
2020. dec. 17. 00:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, sokszor voltam így. Én is próbáltam pár ember felé nyitni, de azt láttam, hogy ilyenkor mindenki eltűnik. Szóval, most már úgy vagyok, hogy inkább megtartok mindent magamnak és valamivel levezetem az egészet.

Ha gondolod írj. Nem hiszem, hogy ismeretlenül vagy távolról annyira nagy segítség lennék, de legalább kiadnád magadból.

2020. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írhatsz, nagyon szívesen meghallgatlak.
2020. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kiírnám gyakorira.
2020. dec. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Elmondanám hát mindenkinek...
2020. dec. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is irhatsz. Hatha tudok segiteni.
2020. dec. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elmondod, mi a baj?
2020. dec. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki más, lehet segítene, ha elmennél pszichológushoz, ha annyira megvisel a dolog. Nekem az segített, hogy kisírtam magam és elfogadtam, hogy csak magamra számíthatok, utána jobb lett.
2020. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!