Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem úgy, hogy örökszűz...

Miért érzem úgy, hogy örökszűz leszek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Egész életemben barátságon kívül (bár az sem gyakori) nem volt semmi kapcsolatom lányokkal. Sok ember ennyi idősen már rég túl van az első kapcsolatán, csókon stb, esetleg már a szűzességét is elvesztette. Tudom, ennyi idősen még bőven van időm, meg rengeteg ember van még így ezzel. De nálam az a probléma, hogy el vagyok hízva (bár ez ellen már elkezdtem tenni pár napja), ami miatt kaptam a bántásokat mindig az iskolában, és emiatt önbizalmam nincs, és nem merek kezdeményezni lányoknál, mert úgy vagyok vele hogy amúgy sem tetszenék nekik. Meg még egy elég nagy baj, hogy nem is nagyon merek emberek közé menni jelenleg, tehát nem is járok olyan helyekre, ahol ismerkedhetnék.

Az egyetlen megoldásnak azt érzem, hogy lefogyok, elkezdek kondizni hogy jól nézzek ki (mert amúgy az arcom rendben van), és talán ettől átmegyek egy személyiség változáson, és akkor megváltozik majd ez a dolog. De már valamiért úgy érzem, ez sem segítene rajtam.

Ti mit gondoltok?



2021. jan. 6. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj, hogy Te is az vagy, aki egyik napról a másikra várja a megváltást, persze másoktól.

Gondolom vannak jó kifogásaid is mindenre.

Légy határozott, kezdj el sportolni valamit, kicsi diéta stb, aztán majd alakul az.

2021. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
a sportos test a legtöbb csajnál előny
2021. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Ez jó ötlet, hogy fogyózol és kondizol. Én majdnem 2x annyi idős vagyok, mint te és ugyanúgy szűz vagyok és sosem volt barátnőm. Annyi, hogy voltam 3x prostinál, de lelkileg ugyanúgy szűznek érzem magam és csalásnak tartom ezt, mert fizettem értük.

Én kocka vagyok emiatt sem volt csajom, pedig jól öltözködök, kocsim és lakásom is van. Belsőre is kedves, józan életű vagyok, csak egyszerűen elkerültek engem a csajozások és az ismerkedések. Akikkel próbálkoztam, foglaltak voltak, vagy nagyon cukinak tartottak, de nem voltam nekik elég férfias. Mint mondtam kocka vagyok, szabadidőmben csak gamelek, már kamaszkorom óta, nem jártam és nem is járok bulizni. Neten ismerkedek 1 éve, amikor éppen nem játszok vagy felidegesít a game. Semmiről nem vagy lekésve nyugi. Lényeg próbálkozni kell és összejön. Még baromira fiatal vagy. Engem kb a lányok 29 évesen kezdtek el igazán érdekelni, addig nem. Olyan mintha 10 év elcsúszásom lenne fejben. Ez van.

2021. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
82%
Légy kitartó, amikor a csúfolóid majd látják, mekkora változáson mentél át, irigykedni fognak, te pedig önbizalmat nyersz ebből.
2021. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

" De már valamiért úgy érzem, ez sem segítene rajtam."

Hát pedig ez a top 1 legjobb lehetőség az ilyen probléma megoldására, de mielőtt átalakulnál és MEGTAPASZTALNÁD hogy milyen is úgy, mi változik, már azon vagy, hogy ez sem segítene rajtad. Teljesen valid hogy úgy érzed, örökszűz leszel, a kérdésedben sorolod hogy mennyire félsz, nem jó ami van, nem mész emberek közé, stb.


Én amikor kondiztam, imádtam az izmos testemet. Egyrészt, iszonyatosan jó közérzetem volt a testedzéstől, másrészt egyenes háttal, felemelt fejjel járkáltam és mentálisan is önbizalmat adott. Plusz, nofap, ami miatt könnyebb volt az edzés, a nők iránt pedig több érdeklődésem és érzékem lett. Ez a kettő szerintem radikálisan meg tudja változtatni az embert, mindenki előtt ott van az út, és ez csak a kezdet lehetne.


Mi lenne, ha utána még esetleg utána is olvasna az ember a nők pszichológiájának? Esetleg videókat nézne, elemezné a nők viselkedését élőben?

2021. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Azért gondolod ezt, mert a múltadból vezeted le a jövődet.

Pedig ha elhatározod, hogy megváltozol, akkor azzal a körülményeidet is megváltoztatod.

2021. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzek. És a sportos test önmagában bőven nem elég a nőknek.:(
2021. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem emiatt nem kell aggodnod. elobb utobb megtalalod a parod, ez biztos. tudom nem vigasztal, de en is igy voltam vele, csak en visszahuzodo vagyok, es fiukkal sohasem beszeltem. bar baratom van (elso) de mar 19 vagyok, 5 honap mulva 20 , es meg sosem csokoloztam ebbol adodoan egyertelmu,hogy mas sem tortent. nem hinnem,hogy csak en es te vagyunk igy ezzel, vannak meg sokan akik ugyan ebben a cipoben jarnak

illetve, ha lesz baratnod, ne azert szeressen csak mert " hu de jol nez ki" kinezeted lesz. nem azz mondom,hogy ne edz, fogyj le stb, de ezt magadert tedd ne a masoknak megfelelni akaras miatt vagy,hogy baratnod legyen

senki nem tobb es kevesebb azzal, ha van baratja / baratnoje vagy vekony / teltebb alkatu

mindenesetre sok sikert a fogyashoz, edzeshez es baratno szerzeshez. csak ne add fel, elobb utobb mind 2 sikerul

2021. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is így érzem magam pedig még csak 28 éves vagyok.
2021. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hozzá lehet szokni. 32 éves vagyok, de annyira félek a visszautasítástól, hogy egyszerűen nem merek közeledni a csajokhoz, de a vágyak megvannak bennem, így marad a kézimunka.
2022. aug. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!