Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez mitől lehet? vágyom már...

Ez mitől lehet? vágyom már egy párkapcsolatra? Vagy csak megbolondulok?

Figyelt kérdés

Röviden tömören annyi hogy Nővérem munkahelyére ment egy fiatal nő. Nővérem mesélt róla hogy viselkedésben oylan mint én. Én jutok róla eszébe, állítólag jól kijönnénk egymással. Aztán megtalálta Fb-kon és megmutatta nekem a lányt, megnéztük a képeit, és azóta csak rá gondololok :( Még álmomban is, ha felriadok éjszaka még akkor is Ő van a gondolataimban, szó szerint már azt is elképzeltem ahogy vele élem az életemet. Kiderült hogy szingli... De mint személyiség nem ismerem, még beszélgetni se beszéltem vele, csak képeken láttam, úgyhogy szerelmnek nem mondanám, de akkor vajon ez mi? :O Néha sírhatnék is rámtör ha rá gondolok, heves szívdobogás érzet. Próbálom elterelni a gondoltaimat, filmet vagy sorozatot nézek, de akkor is rá gondolok, csak ő jár a fejemben. Tegnap is filmet néztem, és a film alatt is csak ő járt a fejemben, mire arra lettem figyelmes hogy vége a filmnek, de semmit nem értettem belőle :( Valaki tudja ez mi lehet, és hogyan lehetne ezt az érzést elmulasztani? Lassan a napi tehendőimet nem tudom elvégezni. Nem hiszem el hogy egy kép láttán ennyire előtőr belőlem valami. Sose volt még párkapcsolatom, lehet ez is közrejátszik, nem tudom :(

Akinek van bármiylen hasonló tapasztalata, vagy tudja hogy ez mitől lehet annak köszönöm előre is a válaszokat.



2021. jan. 23. 11:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Hát ilyen embernek nem is lesz soha párkapcsolata.
2021. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
"Tehendő"...az igen öcsém.
2021. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nővéred miért nem szervez egy találkozót? Elhívhatná a lányt valahová, te meg mennél a nővéreddel. Mondjuk iszogatni valahová, vagy kajálni.
2021. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
1. válaszoló. kifejtenéd miért? :)
2021. jan. 23. 12:15
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
#3 szerintem azért nem szervez ilyet a nővére, mert minden zárva van.....
2021. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
3-as hát minden zárva van sajnos. Ráírni meg nem tudok. Egyrészt nem is merek, másrészt mivel nem ismerősöm nem tudok ráírni...
2021. jan. 23. 12:20
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
(Bocsánat, elfelejtett hogy minden zárva, én sem mozdultam ki egy éve) akkor hívja át hozzátok, az nem jó? Házibuli, ilyesféle dologra gondolok. Megnézni egy filmet. Tarsasjátékozni.
2021. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
köszi a tippet. :)
2021. jan. 23. 12:26
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Írd meg, hogy milyen volt! Egyszer én is voltam hasonló cipőben, az első párkapcsolatom előtt. Nagyon szurkolok! Ne görcsölj! Remélem elmegy a csajszi hozzátok!
2021. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Sose értettem ezt a nagy kapcsolat függőséget. 2 éve nem volt barátnőm, sokkal jobban szeretem az egyedüllét szépségeit mint a párkapcsolat gondjait
2021. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!