Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha a társkereső oldalon a nők...

Ha a társkereső oldalon a nők csak megnézik a profilképem de nem írnak,akkor nem nézek ki jól?

Figyelt kérdés
Már vagy 100 nő megnézte a profilképed de egyik sem írt rám.Ez azt jelenti nem vagyok jóképű?Megyek a levesbe?

2021. jan. 25. 18:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%
Miért küldene neked bárki bármit is? Nem szeretetszolgálatról van itt szó.
2021. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%
Istenem, te mekkora egy pancser vagy. Így nem is lesz nőd.
2021. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
96%

1.Írj rá arra a nőre amelyik tetszik,legyél férfi.

2.A rosszlányok.hu-n csak szexet kapsz dehát ha az kell akkor jó

2021. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom legközelebb felrakom az újságból egy modellként dolgozó, jóképű,izmos férfinak a képét.Fogadjunk hogy 1 óra múlva már lesz vagy 100 olvasatlan üzenetem nőktől.
2021. jan. 25. 18:51
 15/32 anonim ***** válasza:
94%
Hűha, micsoda meglepetés, hogy a nők olyanok felé kezdeményeznek, aki bejön nekik. Még mindig jobb, mint amit te csinálsz, vagyis, hogy tétlenül várod a csodát.
2021. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
95%

Te vagy a férfi, neked kellene kezdeményezni!

Így ne csodálkozz, ha nem lesz senkid. A nők csak annál kezdeményeznek max. aki nagyon átlag feletti. Hozzáteszem nem is várható el tőlük.

Ha 'csak' átlagos vagy; bizony neked kell rájuk írnod.

Aki átlagos vagy átlag alatti és van párja; neki se azért van, mert ráírt a lány. Valszeg sok próbákozásból jött össze neki 1. Átlagosként jó, ha 10-15/1 bejön. De előbb utóbb be fog , viszont így hogy várod a sült galambot; éhen fogsz maradni.

2021. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
92%

Én soha nem kezdeményeznék egy férfinél, akkor sem ha ő a legjobb pasi akit valaha láttam.

És ez azért van, mert fontosabb a külsőségeknél, hogy mennyire férfias. Nem egy nagyranőtt gyerekre van szükségem, hanem egy társra. Márpedig akinek ahhoz sincsenek tökei hogy kezdeményezzen, az nem valami férfias, jó kiállású, magabiztos ember a szememben. Egy ilyen emberrel nem működne a kapcsolatunk.

Szóval ez nem azt jelenti hogy nem nézel ki jól, csak azt, hogy a legtöbb nő NŐ szeretne lenni egy kapcsolatban, nem szeretné átadni neked a nő szerepet, és férfiként viselkedni helyetted.

2021. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Ajándékot küldtem már több nőnek is,szivecskét is,annyit se írtak hogy bikmakk.
2021. jan. 25. 19:00
 19/32 anonim ***** válasza:
97%
Miért kéne írniuk bármit? Minek küldesz nekik bármit? A kéretlenül, ismeretlentől kapott dolgokat én is ignorálom.
2021. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
19 így fejeztem ki a szimpátiámat feléjük.Megnézték a képemet hogy nézek ki,megállapították hogy ez nem egy jó pasi és lapoztak tovább.
2021. jan. 25. 19:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!