Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nem tudok hol...

Mit tegyek ha nem tudok hol ismerkedni?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkodok az ongyilkossagon mert kikeszit a maganysag. Modt vagyok 28 eves es a 28 evem alatt sohasem volt tarsasagom se baratnom. Ennek szamtalan oka lehet mert nem irattak be szuleim gyerekkoromban mondjuk csapat sportra vagy akarmi mas. Viszont az hogy evek ota nem beszelgetek senkivel rahatott a karrier epitesemre is meg mindenre nem talalom ertelmet az eletemnek. Neten nem lehet ismerkedni, eloben meg nem tudom hol lehet ha sok ember zarkozott vagy nem haverkodnak idegennel. Mindenbol kimaradtam a tinedzser kori bulizasokbol is. Ez a tudat hogy kb 28 evesen egy 16 eves szintjen allok kikeszitett es nem tudok tole szabadulni.

28/f


2021. márc. 9. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Én prostit szoktam javasolni a teljesen tapasztalatlanoknak, akkor legalább már érzik, belelátnak egy ilyen területbe is, még ha rövid ideig és felszínesen is, az a nagy hihetetlen gát, hogy nővel legyenek, megtörik.
2021. márc. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Prosti hülyeség. Én is olyan vagyok, mint a kérdező korban is egyezik. Én voltam prostizni 3x, de semmi sem változott, mert nem ez a probléma. Itt nem arról van szó, hogy nem merünk nyitni a nők felé, hanem pont az, hogy nyitunk, csak nagyon sok nő semmibe nézi ezt és nem értékeli, vagy más pasikra vágynak. Amivel semmi baj nincs, csak baromira sok időbe és energiába kerül, hogy mindig lefussad ugyanazokat az ismerkedési fázisokat, és akkor sem biztos, hogy élőben lesz e találka, de ha mégis igen, akkor kitudja hogy sikerül a randi. Ha sikerül, akkor tök jó, de ha nem akkor kezdődik minden elölről és egy idő után belefárad az ember. A másik ugyanez van a barátkozással is, hogy lehet a kérdező egyoldalúan tartja fent a barátkozást, vagyis mindig ő keresi a másikat és a másik pedig nem. Manapság nagyon szerencsésnek kell lenni kapcsolat szinten is, hogy pl gyerekkori barátságok megmaradjanak vagy több évig egy kapcsolat fent maradjon. A legtöbb ember el van a saját buborékába, nehéz kimozdítani őket abból. Fiatalabb korosztállyal könnyebb megtalálni a hangot, mert nyitottabbak, de viszont a kor miatt megijednek. Az idősebb korosztály, meg besavanyodott, anyagi dolgok számítanak, nehezen bíznak idegenekbe...stb. Szóval nem könnyű, mert én is ebben a helyzetben vagyok. Azt tudom tanácsolni, próbálkozni kell folyamatosan, ha soknak érzed, akkor szüneteltesd az ismerkedést, de mindig hajtani kell és közben szelektálod a nőket és előbb utóbb összejön valaki. Ugyanez igaz a barátságra is.
2021. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 oneswfanboy ***** válasza:
Én is így látom ezt kedves utolsó! Minden mondatoddal egyet értek maximálisan. True Story amiket leírtál. 27/F
2021. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Az a helyzet, hogy ha már valaki gykn tesz fel iyen kérdést az egy nagyon erős problémára utalhat. Hogy a barátnő nem jön össze az egy dolog, de hogy barátok se... Hát nem lehet egyszerű neked. Nyilván néztél már válaszokat, amikkel most nem is mennél sokra, hogy menny emberek közé, közös érdeklődési kört keress, ezekkel a tanácsokkal így járvány helyzet idején nem sokra lehet menni. A kérdés ha valaki Tényleg akar és nem csak tarsadalmi elvárás miatt akar párkapcsolatot miért nem talál, mert aki akar az tud találni.
2021. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 oneswfanboy ***** válasza:
Kedves utolsó. Na ezzel nem ėrtek egyet amiket írtál. Erős problémára utalhat? Bővebben? Én is ilyen helyzetbe vagyok mint a kérdező. Egyszerűen nem jön össze egy lánnyal semmi, pedig nem vagyok egy csúnya pasi sőt elég sokan mondták hogy helyes vagyok (sportos alakom van, göndör haj mellé sokan megnéznék mellé de na ez van ehhez nagy szerencse is kell... Az meg hogy barátkozás se jön össze. Na én is akartam barátkozni egy csajjal de nem akart velem ennyi, most van ilyen na meg közbe pasija lett annak meg nem tetszett hogy -beszélgetek a csajjal. Na én sokszor járok így, ez van rosszkor vagyok rossz helyen, rossz időpontban. Manapság nem hogy ismerkedni nehéz sok csaj nem is tesz bele semmit se az egészbe, de barátkozni se egyszerű ám, sokan nem is akarnak azzal nem tudsz mit csinálni ez nem az én hibám hogy így jártam. Sose volt csaj haverom amúgy sajnos akivel el lehetett volna lenni, igen vele akartam volna barátkozni akit írtam,de nagyon messze van tőlem (és sokan csak úgy mennek bele egy barátságba ha az illető közel van neki) ez tapasztalat. A netes barátságok is végett ėrnek legtöbbször ha a két fél nem tud találkozni egymással.
2021. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Félreérted a nagy a baj kifejezést/ negatívan veszed magadra. Nem minden ember illik össze, sokan pár ismerkedési próba után negatív általánosításba kezdenek, vagy nem?
2021. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 oneswfanboy ***** válasza:
100%
Nem tudom az a helyzet. Nekem sose volt szerencsém ebbe ez van. Idáig szinte mindig az volt ha ismerkedtem, beszélgettem egy csajjal hogy a végén én húztam a rövidebbet. Csak is élőbe fog kiderűlni hogy kėt ember össze illik vagy sem...Na de ahhoz el is kell jutni odáig (ami nem könnyű és sok dolog nehezíti ezt pl messze van tőlem nagyon sokaknál így alapból kilőve egy találkozó. Nem könnyű ez nehogy azt hidd. De úgy is lefognak pontozni itt szóval de nem érdekel. Sokan jó hogy negatív általánosításba kezdenek ha sok ismerkedési próbájuk nem jön össze, most ezen nem kell meglepődni. Bármi közbe jöhetett neki akkor, rosszkor volt rossz helyen rossz időben, mégse jöttek be egymásnak. Az egyik nem gondolta komolyan az egészet stb stb. Szóval nem egy könnyű menet ez az egész imsmerkedės dolog.
2021. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem állitom hogy könnyű ismerkedni, de érdekes valaki egy nagy városban se talál magának párt valaki meg egy kis községben talál.
2021. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 oneswfanboy ***** válasza:
Ehhez szerencse is kell nem kicsi. Na meg jó kor lenni jó helyen. Összetett dolog ez amúgy nagyon....
2021. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kérdező amúgy melyik megyében él, vagy mekkora településen?
2021. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!