Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jól látom,hogy mintha kevesebb...

Jól látom,hogy mintha kevesebb ember nyomkodná a telefonját és kevesebb embernek lenne fülhallgató a fülében a buszon?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom,mindennap járok a 4-6 villamossal és a metrópótlóval és mintha nem nyomkodnák annyian a telefonjukat mint korábban.És kevés embernek látok fülhallgatót is a fülében.Kezdik unni az emberek az internetet?Lassan rájönnek,hogy jobbak a személyes kapcsolatok mint az online?

2021. márc. 15. 08:17
A kérdező szavazást indított:
Lassan kimegy a divatból a telefonnyomkodás
A jövőben is sok embert fogunk látni ahogy a telefonját nyomkodja.
Az internetnek egyre kevesebb jelentősége lesz,az emberek visszatérnek a személyes kapcsolatokhoz
Az embereknek a jövőben is inkább online barátai lesznek,nem valódi barátok
35 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Okostelefonjuk továbbra is van,de sokan elő se veszik.Még az időt se nézik meg rajta,a buszok kijelzője mutatja a pontos időt.
2021. márc. 15. 08:20
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a 4/6-oson ébernek lenni. Nem szívesen veszem elő nes jobb ha hallom, hogy mi történik mögöttem. :D
2021. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
*és (nes helyett xd )
2021. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Tegnap este jöttem haza a Kökitől a metrópótlóval,láttam több fiatal lányt is,de egyik se nyomkodta a telefonját és fülhallgató se volt a fülükben.És nem voltak sokan a buszon, bőven volt ülőhely.
2021. márc. 15. 08:36
 5/24 A kérdező kommentje:
Direkt figyeltem a velem szemben ülő lányt, Kőbánya-Kispesttől ment a Nyugati pályaudvarig és egyszer se vette elő a telefonját.Fülhallgató se volt a fülében.
2021. márc. 15. 08:39
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem figyelne egy random ember, akkor én sem venném elő.

Elég para vagy, mi vagy te "rake"? 🤣

2021. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is kb. lehetetlen beazonosítani egy telefontolvajt, hát még maszkban (lásd a héves esetet, mai napig nincs meg a tettes), gondolom óvatosabbak az emberek.
2021. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Te sem vagy komplett, mégis ki vagy te, hogy csakúgy direkt figyelgeted az embereket? Én simán rendőrt hívnék rád, elhiszed? Nem kéne ezzel felvágnod, öcsisajt.

2021. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha látom, hogy valaki figyel, én se veszem elő, mert biztosan azt hinném, hogy el akarja lopni. Kérlek, ne bámulj idegeneket, mert ijesztő és udvariatlan.

20L

2021. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem feltűnően néztem,meg úgy is láttam hogy nem veszi elő hogy máshova is néztem.
2021. márc. 15. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!