Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy lány se ábrándozik...

Ha egy lány se ábrándozik rólam akkor nem vagyok egy nagy szám?

Figyelt kérdés
Még soha nem hallottam olyat hogy egy lány rólam fantáziált volna,meg ha kapcsolatba kerülök egy lánnyal nem látom azt rajta hogy bejönnék neki.Közömbös vagyok neki,nem mutat semmilyen érdeklődést.Készüljek az egyedül töltött nyugdíjas évekre?

2021. ápr. 10. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Igen, készülj!
2021. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Jaja a lányok kiírják a facebookra a fantáziáikat, ez nagy bizonyíték. Te is olyan nyommer vagy aki rámosolyogni se mer egy nőre, de elvárja hogy utána fussanak? Ebben az esetben békés egyedül töltött éveket kívánok!
2021. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sokan jobban néznek ki nálam,persze hogy nem velem foglalkoznak a lányok.10-es skálán egy olyan 2-es lehetek
2021. ápr. 10. 12:50
 4/12 A kérdező kommentje:
2 nem a facebookról beszélek,iskolában,munkahelyen se hallottam senkitől hogy bejönnék Csámpás Rozinak például.
2021. ápr. 10. 12:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Rozi rólam fantáziál, szóval nála tényleg nem vagy nyerő. De úgy hallottam, hogy a púpos Julinak tetszel egy kicsit.
2021. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És rólad hány nő hallhatta, hogy bejön neked?
2021. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 sok.Csak nem igazán érdekelte egyiket sem.
2021. ápr. 10. 12:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit számítana, ha ábrándozna rólad valaki? Akkor automatikusan nyitnál felé, függetlenül attól, hogy számodra szimpatikus és vonzó-e? Magadtól nem nyitsz?

Egyébként nem kötjük a másik orrára, hogy kiről ábrándozunk és kiről nem. Pont ez a lényeg. Általában talán a legjobb barátnőknek elmondjuk, de alapvetően titok.

A.V.

2021. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem hallottál semmit. Én tök átlagos férfinak gondoltam magam, semmi extra, de nem is túl béna. Mondjuk az gyanús volt, hogy a nők nem nagyon érdeklődnek irántam, soha egy mosoly, vagy valami visszajelzés. Aztán egyszer akaratom ellenére kihallgattam egy beszélgetést, ahol én voltam a téma, arról beszéltek a nők, hogy ronda vagyok mint a bűn és bottal sem piszkálnának meg. Azóta a maradék kis önbizalmam is elment. Nem is tudom mit tegyek ezekután.
2021. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9 igaz én ilyet nem hallottam vissza hogy ronda vagyok mint a bűn,de az hogy rám se néznek csak azt jelentheti,Hogy nem vagyok túl szexi.
2021. ápr. 10. 14:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!