Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi falkából kivert...

Más is érzi falkából kivert kutyának magát?

Figyelt kérdés

Nekem a családom nagyon teljesítmény központú, maximalista. Föleg Apám volt ilyen. Amikor 7-8 éves koromban kezdett kiderülni, hogy semmiben nem vagyok tehetséges, nem vagyok jó a sportokban, onnantól többet nem törödött velem. A bátyámmal mindenhova mentek, horgászni, meccsre, Apánk lett a csapata mindenese, hogy együtt járják sportolással az országot minden hétvégén mint két jóbarát. Hozzám kb soha többet nem szólt egy kérdö mondatot sem. Anyám is csalódott volt a tanulmányaim miatt késöbb, hogy én nem leszek értelmiségi és egyetemista mint mindenki. Felnött korom óta nem keresték velem a kapcsolatot, ha én mentem hozzájuk, jóhogy nem leráztak. Születésnapokon, Karácsonykor kb. megtürt személyként vagyok jelen, kérdezni tölem nem kérdeznek. Emberi kapcsolataimat nem ismerik. Sajnos barátaim sem voltak soha, egy pszichológus megállapította, hogy a szeretet, elfogadás éhségem miatt egészségtelenül, rátapadok azokra akikkel barátkozni vágyok. Próbáltam ezen változtatni, de nem alakultak ki bennem a szociális szokások és ezért furcsának tart mindenki, elkerülnek.

Most évek óta, kb 10 éve (30 vagyok) teljesen magányos vagyok, nincsenek emberi személyes kapcsolataim. Munka kapcsán max munkáról beszélek másokkal. Covid óta nem beszéltem senkivel abszolút élö szóban. Személyes témáról, érzéseimröl gyerekkorom óta nem beszéltem senkivel, csak általánosságokról, hogy milyen az idö pl. Sajnos a furcsaságom miatt nagyon zavarban vagyok mások elött, így már esély sincs mondjuk neten barátokat szerezni. Pl ha valaki elhívna ismeretlenül engem, akkor egy remegö kezü, lábú, összevissza nézegetö, hebegö ember érkezne meg aki elejti zavarában a dolgait, stb.

Van innen kiút szerintetek? Valakinek sikerült?


2021. máj. 9. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Telesen igaz rám.
2021. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Most jobb ugye?

Megkönnyebbültél pici szívem?

2021. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de nekem így a jó.
2021. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
???
2021. máj. 9. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Szeretnék veled beszélgetni ha benne vagy

26/n vagyok és nekem is van pár hasonló bár nem ilyen súlyos problemam

2021. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van. Még jó, hogy a pia lenyugtat.
2021. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetnék veled erről, ha rámírsz. Átérzem a helyzeted, én hullámvölgyekben szoktam magam így érezni, aztàn jönnek jobb napok is, majd újra nehezebbek. 34N
2021. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!