Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet a bajom ha nem tudok...

Mi lehet a bajom ha nem tudok barátkozni, párt találni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha hiányozna az a rész a fejemből ami a kapcsolatokat alakítja ki. Bármennyire szeretném nem tudok ezen túllendülni. Igazából nem vágynék nagy társaságra mert introvertált vagyok, de leginkább egy pár és 1-2 barát lenne jó.

Mintha el lennék átkozva hogy állandóan egyedül legyek. Nem nézek ki rosszul, mosolygós vagyok, általában pozitív vagyok de ebben a témában nem tudok túl lépni és nagyon szomorú ez nekem.

Mi lehet a gond?

Sosem volt lehetőségem komolyabban egy lánnyal sem ismerkednem, sok olyat hallok akik teljesen véletlen, a csodával határos módon ismerkedtek meg. Nekem miért nincs ekkora szerencsém?:)


2021. máj. 25. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ezzel egyedül,nekem sok kapcsolatom volt eddig,de kb 3 éve semmi.. igazából én is sokszor arra gondolok hogy átok,de igazából rajtam is sok függ..nem is akarom annyira és nem teszek ellene, lehet nálad is ez a baj.
2021. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vagy, ha pozitív vagy?
2021. máj. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha van kedved akkor írhatsz, átérzem a helyzeted, szívesen beszélgetnék erről, vagy bármi másról :)
2021. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb olyan érzésem van, mintha egy befőttes üvegbe száműztek volna. Mindenkinek viszonylag jól megy a szociális élete, én ezt végignézem, de engem egy üveg választ el az emberektől. Általában nagyobb kihagyásokkal meg-megkeres pár régi ismerős, vagy fordítva, aztán találkozunk is, de valahogy mindig az jön le, hogy mennyire mások vagyunk... nem illek bele a képbe... Nem hasonló dolgok foglalkoztatnak... Párkapcsolatban olyan, mintha nem találkoznék egy ép", nem sérült valakivel, vagy szó szerint értve, vagy azért mert annyira egocentrikus, hogy így képtelen vagyok hozzá közeledni. Összegezve nem tudom, de szerintem ne adjuk fel, egyszer élünk"... Stb
2021. máj. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozok. Érdekes ez az üveg hasonlat, van egy könyv Sylvia Plath Az üvegbúra c. könyve...épp ezt érzi amit leírtatok. Ő meghalt, öngyilkos lett, és ez az elkülönés egy pszichés problémaként van leírva...csak azért írom ezt, mert sokan mások is épp így éreznek, nem egyedi dolog. Kellene egy hely, fórum stb. ahol legalább mi tudnánk beszélgetni, kontaktolni, amikor épp szeretnénk.
2021. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:D Szép' kilátások!

Ezt a könyvet majd elolvasom, kíváncsi vagyok, hogy milyen.

2021. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!