Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok az osztálytárs...

Magányos vagyok az osztálytársaim között, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok és az osztàlyom között teljesen elszigetelve érzem magam . Harmadikos vagyok. Az első két év jó volt mivel a többi osztállyal együtt voltunk, és ott mindig volt akikkel jól kijöttem, én voltam az egyik legvidàmabb és legextroveltàltabb lány, illetve mivel Pesten voltunk ,mindig volt valami program . Most a szakiràny miatt egy kisebb városban vagyunk ahol minden nagyon messze van. Most kizárólag az én osztàlyom van itt és egész nap össze vagyunk zárva . Próbálok beszélgetni, de nem találok közös témát , miközben beszélek sokszor inkább a telefonjukat nézik vagy észre sem vesznek. A fiúk ràm vàgjàk az ajtót ha jövök, volt hogy csak mosdóba mentem de az osztàlyom közben otthagyott és senki se vette észre hogy eggyel kevesebb. De sok ilyen apróság van. Nem szól senki ha programot szerveznek. Pedig esküszöm mindenkihez kedves vagyok,nem vagyok rosszindulatú, külsőmmel sincs gond. Volt hogy egy lány szólt a testszagom miatt de azóta napi háromszor fürdők, borzasztóan odafigyelek . Lehet ez az egyik ok hogy ezt nem fogják elfelejteni?

Borzasztóan stresszes amúgy a suli ,de így hogy ennyire semmivé néznek , igazából sirhatnèkom van folyton .


Hétvégén semmi gond, otthon van párom ,van egy barátnőm , ott mindig jó.

Mit tudnék tenni? A legrosszabb hogy ha elvegeznèm ezt a képzést is ugyanitt maradok és ugyanazokkal az emberekkel.



2021. jún. 23. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkinek megakarsz felelni, az a problémád egyik gyökere. Kívülről lehet azt látják mindenki után futkosol, befekszel nekik, mindenkinek nyalizol és félsz tőlük.


Biztos van más is aki egyedül van vagy csak 2-en mászkálnak, velük kezdj el többet beszélni és aztán meglehet kérdezni van-e kedvük elmenni xy helyre (legyen konkrét ötleted).


Ne akarj mindenkivel jóban lenni, mert nem fogsz. Arra figyelj csak aki szimpatikus és azt érzed te is érdekled őt, velük próbálj közös élményeket szerezni, ismerkedni, beszélgetni. Ne nyomd rájuk magad, ne akarj egyből legjobb barinő lenni, hanem fokozatosan építsd fel a kapcsolatotokat.

2021. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Idegesítő kullancs szindróma. Tényleg ez a nyalizós, hurrá optimista, nagyhangú emberek a többségben viszolygást keltenek. Most meg látják rajtad a görcsölést, és még rá is pakolnak egy lapáttal, mert élvezik, hogy az eddig nagyszájú csaj szenved a kiközösítéstől. Ezt hívják úgy, hogy "letörik a szarvát".
2021. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Igen, lehet hogy már túlságosan vágyom társaságra és pont emiatt nem vagyok szimpatikus. Köszönöm szépen a segítséget!


Kedves második!

A válaszod lényege ugyanaz gondolom mint az elsőnek de azért idegesítő kullancs nem vagyok. Szinte egész nap csendben ücsörgök, kb ha háromszor ha megszólalok.Szoval azért a te válaszod meg kicsit már eltúlozza a helyzetet.

2021. jún. 23. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Beteg az első két válaszoló.
2021. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem kérdezd meg konkrétan adott személytől, /sz. ektől hogy mi a baja/uk, hogy így viselkednek veled?

Akkor kiderül számodra is, hogy mi van...

De ne alázkodj meg, próbálj határozott lenni.

2021. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!