Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki dühös, semmi nem...

Ha valaki dühös, semmi nem jön össze neki, senki nem kíváncsi rá, akkor honnan szerezzen energiát?

Figyelt kérdés
Barátaimtól nem tudok. Annyira fantasztikusan "cool" életük van hozzám képest, hogy lassan már hallgatni se bírom őket. Egyszerűen irritál, amikor olyan embereket látok, akik figyelemben és érzelmi biztonságban nőttek fel, és ezért működik az életük, aztán azt hiszik, hogy ez egy érdem, holott csak körülmény.
2021. jún. 30. 12:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Akinek cool az élete, vetít. Minél coolabb, annál nagyobbat.

Problémája mindenkinek van, csak nem mindenkinek ugyanaz.


Olyan barátokat szerezz akikkel nem versengtek pl jóval idősebb, vagy tudod róla hogy mivel küzd napi szinten és örülsz ha sikere van.

2021. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Nőjj fel, lépj ki az ördögi körből, és fejezd be a mártírkodást.

Rengeteg ember megmaradna egy xar életben, ha nem lenne annyi esze, rájöjjön, volt ami volt, de most az ő kezében a döntés, és az élete.

Csak peregnek az éveid, gondoltam szólok.

2021. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Zenehallgatás, éneklés, gitározás.


Vagy van akit az edzés inspirál, lemegy a pincébe fölpakol 30-40 mázsát, lenyugszik feljön, kipiheni, és egyből van újra önbizalma.


Nekem barátnőm állandóan kefélni akar, ha nincs önbizalma, kell hogy erőt "öntsek" a kis lelkébe :D

2021. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem nagyjából ugyan ez van, csak barátom nincs tul sok. Én magamból veszek energiát. Tudom mivel szeretnék foglalkozni a jövőben, és mindent megteszek azért hogy ezt elérjem, és motivál az is hogy önálló legyen, hogy a csaladomtol amint lehetőség van rá elköltözzek.


Gondold végig hogy mit akarsz elérni, biztosan vannak céljaid. Tegyél meg érte mindent, hogy jobb legyél azoknál akikről beszéltél.


Azt szűrtem le a szövegből hogy a barátaidnak a szülei kitaposták nekik az ösvényt, és túlságosan támogatják őket, igaz? Téged pedig nem, én ezt szűrtem le.

Kell egy kis erőfeszítés, de hidd el megéri, és lehet sikeresebb leszel azoknál, akik most lenéznek téged.


Lehet ez nem érdekel, de hátha ad egy kis erőt neked, ha leírom hogy engem mi motivál/ mit szeretnék elérni.

Szeretném, ha ismernék a nevem, mivel sporttal szeretnél foglalkozni. Azt akarom elérni, hogy akik most azt mondják nekem hogy nem fog sikerülni, azok egy napon lássanak a tv-ben, és öntse el őket a méreg, hogy nekem márpedig összejött.


És így a végére :

Nem tudom mi a célod, de én hiszek benned :)

2021. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Csak peregnek az éveid, gondoltam szólok."


Vígasztaljon annyi, hogy mindenki másnak is,

de ettől még érezheted magad jól! Mert ha nincs semmid, még reményed se, és ha még ennek ejébe szarul is érzed magad állandóan, az már egyenlő a kínlódással, amire csak akkor lenne oka valakinek, ha már egészsége sincs.


Egészség legyen, a többi elérhető!

2021. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#2: Ez miért mártírkodás? Miért kell mindig egyből címkézni? Miért nincs soha együttérzés ebben az országban? Nem tehetek róla, hogy én úgy nőttem fel, hogy senki nem figyelt soha rám és befelé forduló lettem, mellette cikiztek, tele lettem sebekkel, majd később frusztrációkkal. Most már persze mindenki csak az utóbbit látja, az persze senkinek nem tetszik. Közben érzem, hogy nekem is csak egy kicsivel több odafigyelés, bizalom és sikerélmény kellett volna, hogy olyan életem legyen, mint a barátaimnak, akik tele vannak sikerélménnyel.
2021. jún. 30. 12:23
 7/21 A kérdező kommentje:

"Nekem barátnőm állandóan kefélni akar, ha nincs önbizalma, kell hogy erőt "öntsek" a kis lelkébe :D"


Ezzel most aztán qrvára megvigasztaltál :D

2021. jún. 30. 12:24
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A saját sikerélményed rajtad is múlik, mégedig aért, hogy te saját magadat hogyan értékeled, ha elérsz valamit.


Talán magad kéne megbecsülni először, aztán mások is meg fognak.


Aki nem tartja magát semmire, azt mások sem fogják...

2021. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Versenyezhetnénk, hogy melyikünknek volt pokoli élete, de nem az önsajnálat a megoldás. Érd be annyival, hogy nem te vagy a világ fájdalomkirálya, s ami azt illeti ellenszenves is ez a hozzáállásod.
2021. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Nem címkézés, mártírkodsz, ez pedig tény, mindenki hibás, és azonnal valaki adjon elégtételt neked!

Együttérzek, mert ahogy olvasom,-én nagyonn xarból vágtam ki magad nálad, csak mondjuk azzal nem haladsz, ha annyit modnok, untyumpuntyum, jahj gyere, sírj a vállamon.

Hanem értelmes tanácsokkal.

2021. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!