Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak a szabadságom...

Mit csináljak a szabadságom alatt egyedül?

Figyelt kérdés
Ki kell vennem a szabijaimat (sajnos) és teljesen egyedül vagyok, se barátok, se párkapcsolat. Lövésem sincs mit tehetnék. Egyedül hová megy az ember? Unalmas, és rosszul is érezném magam, miközben mások boldogok.
2021. júl. 10. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? lóvéd van?
2021. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Csinálhatsz egy csomó érdekes programot!

Ne masokat nézz, hanem magadra koncentrálj.


Múzeum, hangverseny, uszoda, kirándulás, bicajozás..... minden napra vmi jó progrsm . Vagy utazz el hegyekbe, vízpartra... külföldre...

2021. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? Nő vagy férfi vagy? Bármi dolog, amit ide még leírhatnál?!
2021. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ffi vagyok, legszívesebben elmennék egy vízpartra kb. 1 hétre másokkal, de erre esély sincs. :D
2021. júl. 10. 21:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Vízpartra egyedül is le lehet menni. Ne legyél ahhoz kötve, hogy mindent csak más emberekkel lehet csinálni, mert ez nem így van. Vannak hobbijaid? Ha igen, csináld azokat. Mik érdekelnek? Biztos vannak olyan dolgok amik boldoggá tesznek.
2021. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Girlll3 ***** válasza:
52%
Én olvastam és bicajozni fogok. Meg elmentem kozmetikushoz. De abszolút meg tzdlak érteni. 30/N
2021. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
A facen vannak csoportok utotárs keresőknek. Menjel valahova!
2021. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
turatars.com
2021. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

4: ne olyasmi után vágyakozz, ami lehetetlen.... Hanem próbáld a legjobban kihozni az adott helyzetedből!


Hiába síránkoznék azon, hogy jajj-jajj, nincs pénzem Balira utazni... És évekig ezen rágódnék...

Elmegyek az Őrségbe, és prímán érzem magam.

2021. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk barátaim vannak, de számomra a legpihentetőbbek az egyedül töltött szabadágok.


Otthon szoktam lenni (legalábbis aludni), ébresztő nincs, sokszor alszom 10 órákat is.

Lassan csinálom végig a napot, otthoni kreatív hobbizás, relatív nagyobb bicajozás a városban és közben fotózás, simán fotózás, uszoda, épp ráérő barátokkal találkozás.

2021. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!