Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy női kézilabda válogatott...

Egy női kézilabda válogatott edzője nem maradhat barátnő nélkül?Nem lehet magányos?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom 15 lány fog kiutazni Tokióba holnap,plusz a szövetségi kapitány aki ugye férfi.Az élettársa,vagy felesége az egyik kézilabdázó lány a Fradiból,aminek egyébként a szövetségi kapitány,Elek Gábor az edzője.Akit ilyen sok lány,nő vesz körül a munkájából adódóan,nem lehet magányos?

2021. júl. 15. 21:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyira azért nem irigylem az Elek Gábort,mert azért van rajta felelősség,és ha nem jutnak tovább a csoportból,biztos sok negatív kommentet fog kapni.Bár már így is kapott,pedig még el se kezdődött az olimpia.
2021. júl. 15. 21:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy mit szeretnél.


Férfiként ki lehet jönni nőkkel. Lehet velük beszélgetni, sőt szórakozni is. Persze mindezt úgy is, hogy kizárólag barát szinten maradtok. De emellett biztosan vannak férfi baráti is, annyi, hogy nem dolgozik férfiakkal többnyire. Ettől függetlenül van kivel beülnie pasis estére például. Így nem értem, hogy valaki, akinek minden lehetősége megvan arra, hogy ne legyen egyedül miért lenne magányos, ha az önhibát nem nézzük.

De javíts ki, ha félreértek valamit

2021. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaz,a lányai lehetnének valamennyien,de hallottunk már olyat hogy 50 éves férfinak huszonéves barátnője van.
2021. júl. 15. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a gimiben és egyetemen is együtt vagy legalább ennyi lánnyal, aztán nem mindenkinek van barátnője.
2021. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 de ott több fiú is van az osztályban így a lányok több fiúra is tudnak fókuszálni.De a repülőgépen a szálláshelyen,meg a csarnokban ki más férfiakkal lennének kapcsolatban a lányok?
2021. júl. 15. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!