Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet csinálni Miskolcon...

Mit lehet csinálni Miskolcon 16 éves lányként barátok nélkül?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom már a magányt és a folyamatos unalmat, de semmilyen elfoglaltságot nem tudok kitalálni.

2021. júl. 20. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha gondolod írj rám nyugodtan, 16 éves miskolci lány vagyok én is, hátha találunk valami közös progit:)
2021. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%

Miért nincsenek barátaid? Miért nem ismerkedsz hogy legyenek, főleg mikor nyár van?


Az unalmad önmagában is probléma, akkor is ha lennének barátaid. Találd meg mik érdekelnek, milyen érdeklődési köröd van, kezdj neki hobbiknak, alkoss, próbálj ki dolgokat, valamit csinálj...elképesztően taszító ha valaki nem tudja feltalálni magát.

2021. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
52%
Valami szakkör, ami fejleszt és új embereket ismersz meg. Vagy nézegess Radics Peti videókat.
2021. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
32%
#4 Jobb lett volna ha inkább meg sem szólalsz.
2021. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
Nekem írhatsz, ha gondolod! 17/F.
2021. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

#7

42 éves vagy és fiú nem pedig férfi? Vagy 42 személyiséged van? Kemény. 😁

2021. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Menj ki sétálni Tapolcára/Lillafüredre. Mozi és a színház nyitva van? Ha igen akkor oda is mehetsz. Próbáld ki a fotózást, az jól leköt. Tapolcán szép szitakötők vannak, próbáld lencsevégre kapni őket. Vihetsz magaddal egy füzetet is és rajzolgatni is próbálhatsz. Ha otthon akarsz maradni akkor az egyszerűbb sütik sütésével jól elmegy az idő.
2021. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
10 Miskolcról Tapolcáig kell menni ha az ember szitakötőt akar látni?Át kell utazni a fél országot egy szitakötőért?:D
2021. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
11: Édes kedves aranyos cukorbogaram, engedd meg hogy bemutassam neked Miskolctapolcát, amit igen gyakran Tapolcának szoktunk hívni (milyen civilizálatlan rövidítés, tudom), mert az eszes borsodi népség logikai képességei bár megkérdőjelezhetőek, de talán még azt tudják hogy ha Miskolc közepén állsz akkor nem a nyugati Tapolcára gondolsz.
2021. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
10 ja így már értem.Nem tudtam hogy van olyan hogy Miskolctapolca én a Dunántúlon lakok:)
2021. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!