Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek minden ember...

Szerintetek minden ember érdemel barátokat és élettársat?

Figyelt kérdés
Minden embernek kellenek barátok? Legyen az dadogós, vagy fogyatékos.És egy pár kijár mindenkinek szerintetek? Vagy lehet valamilyen indok,amiért egyik sem?(az átlagemberekről beszélek)

2021. aug. 9. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

"átlagemberekről beszélek" = igen, minden ember érdemel barátokat és élettársat. Igen, minden embernek kellenek barátok. Igen, kijár egy pár mindenkinek.


Nem átlagemberek = nem, nem mindenki érdemli meg a barátait, élettársát (rosszul bánik velük, nem becsüli meg). Nem, nem minden embernek kellenek barátok (én teljesen jól megvagyok egyedül is, társaság nélkül. Nincs szükségem senkire. Szexet se igényelem, szóval tényleg nem akarok más emberrel lenni).


Fura kérdés.

2021. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem érdemel, meg "jár az élettől" bla bla bla.


Vagy ki tudsz alakítani kapcsolatokat emberekkel vagy nem. Ha nem akkor meg kell tanulni kommunikálni az emberekkel, megtalálni azokat akikkel azonos az érdeklődési körötök.. és akkor lesz beszédtéma.

2021. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1Az átlagemberek alatt ép embereket értek. (Pl nem sorozatgyilkosokat)

#2Úgy értem, hogy szükséglete-e minden embernek

2021. aug. 9. 13:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval vannak az átlagemberek meg a sorozatgyilkosok, deviánsok, meg elmebegetek? Visszahúzódó, vagy társasági életre kevésbé igényt tartók nincsenek?
2021. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez alapjában véve nem "érdem" szóval a kérdésnek semmi értelme nincs.
2021. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
#3 igen, valamilyen szempontból kell minden embernek. akár milyen antiszoc valaki akkor is kell néha egy beszélgetés neki is.. lehet havonta megelégszik 15 perccel és elég.
2021. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ez nem jár senkinek. A lehetőség jár csak, hogy megteremtsd magadnak.
2021. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7es ilyesmire gondoltam, csak nem tudtam megfogalmazni. kösz , hogy eloszlattad a bizonytalanságomat
2021. aug. 9. 15:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy kijár, nem jár ki.

Szerinted a SMA-ban szenvedő kisgyereknek kijár az SMA?

A koholt vádak alapján haláltáborokoba hurcolt embereknek kijárt az amit kaptak?

Annak a zenésznek kijárt a halál, aki megállt az autópályán egy balesetnél segíteni, közben elsodorta egy barom?

Gondold egy kicsit át az életedet, hogy neked mi jár ki és mi nem...

2021. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
(ők is átlagemberek voltak, párral vagy pár nélkül)
2021. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!