Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha magáznak a lányok,nők,akkor...

Ha magáznak a lányok,nők,akkor még távolabb kerültem tőle hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
10 éve voltam 30 éves,akkor még tegeztek a lányok,a nők,volt akinek tetszettem is.Ma ha bemegyek egy boltba,vagy bejövök a munkahelyre,mindenki magáz,a fiatal lányoktól kezdve az idősebb nőkig mindenki.És már nem látom senkin hogy tetszenék,vagy szimpatikus lennék neki.10 éve kellett volna becsajozni?Mostmár késő?Ez a vonat már elment?

2021. aug. 10. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
10 éve voltam 30 éves... Most komolyan, csak 2 számot kellet volna leírj..."40" ennyire nehéz?
2021. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
10 éve sem néztem ki túl jól,de most már még annyira sem nézek ki,sőt,többnek is nézek ki 40 évesnél.Nemcsak munkahelyekre nehéz bekerülni ha az ember már nem fiatal,de társat is nehezebb már találni☹
2021. aug. 10. 00:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha többnek is nézel ki akkor azért magáznak, meg lehet távolságtartó a kisugárzásod.

De attól, hogy vkit magáz még tetszhetsz neki.

Én egy boltban dolgozom és az idősebb jópasikat is magázom mert úgy illik.

2021. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Mert megöregedtél.

Negyvenes, ötvenes nőknél próbálkozz.

2021. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A 40-es 50-es nők is magáznak.Fiatalon kellett volna becsajozni,már eljárt felettem az idő.
2021. aug. 10. 14:48
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen... a becsajozós időszak az max 25, nagyonmax 30 éves korig tart. Utána már feleséget kellene találni végre, és megkomolyodni. 35-40 éves kortól pedig jöhet a szerető.
2021. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

A magázás nem jelenti azt hogy nem csajozhatsz. Számtalan Negyvenes, Ötvenes nő van akik még nem foglaltak.

2021. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne azzal foglalkozz,hogy mit kellett volna tenned a multban,hanem hogy mit kell most csinálnod,hogy a nök akarjonak téged!
2021. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én erdélyi vagyok, ott teljesen mást jelent (még) a magázás. Az ismeretlenek tegezése a tiszteletlenség, pofátlanság, megalázás jele.

Szóval néztem is nagyokat itt.

Általában magázással kezdem mindenkinél, hacsak le nem sziáz. Igen, egy másik századból vagyok.

2021. aug. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj többet azt mindenki szereti és fiatalít..nekem egy külsőségekre épülő házasságom teljes 3 évig tartott..inkább koncentrálj az egyéb értékeidre,bölcsesség,tapasztalat,szélesebb körű tudásanyag,érzelmi érettség stb..Én 45 vagyok és az aktuális hangulatomtól függően tegezek,vagy magázok,mert középkoromnál fogva úgy döntöttem megtehetem..Emléxem amikor betöltöttem a 40-et és a fiatalabb pénztáros csajszik akikkel addig "barinők" voltunk hirtelen jónapotozni kezdtek az elég pocsékul érintett,ráadásul mintha önbeteljesítő jóslat lenne elkezdtem belelőszülni na akkor jött a fordulat,de ehhez kellett 1-2 év...az egy elég komoly törés az ember hiúságában,önképében ha az életkorral azonosítja az aktivitást és a lehetőségeit,viszont ha ténylegesen arra koncentrálsz ami maradandó érték benned,akkor elkerülhetetlen a minőségi változás...kivirulsz majd és ezt a többi ember is meglátja..
2021. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!