Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más is,aki nem szeret ott...

Van más is,aki nem szeret ott ahol lakik és inkább estig csavarog,sétálgat?

Figyelt kérdés
Én egy albérletben lakom de nem egyedül, több emberrel.Nem vagyok velük rosszban,de jóban se nagyon.Megvárom az este 9 órát,amikor már lefeküdtem,és utána megyek csak haza.Addig járkálok a városban,most is egy parkban ülök.Este mikor hazaérek,már alszanak,reggel mikor indulok még alszanak.Ha délután 2-ig dolgozok akkor is csak este 9-re megyek haza,addig csavargok a városban.Van még valaki,aki így él?30/F

2021. aug. 12. 16:03
A kérdező szavazást indított:
Szeretek otthon lenni
Nem szeretek otthon lenni,keveset is vagyok otthon
Nincs otthonom
26 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen feszült vagyok otthon vagyis az albérletben,nem érzem jól magam.Ha kint vagyok az utcán,vagy egy parkban,jobban érzem magam.
2021. aug. 12. 16:06
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek itthon lenni. Évekig depressziós voltam és szerencsére, kezdek helyre jönni, így jobban is érzem magam a munkahelyemen. Amúgy Tatabányán élek, ez egy unalmas, szürke város és tele van buta emberekkel, viszont Pátyon dolgozom és ott nagyon jól érzem magam.
2021. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 és Te is elmész még csavarogni miután lejárt a munkaidőd?Bemész bevásárlóközpontokba,leülsz egy parkban mint én?
2021. aug. 12. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én nem tudnám azt elképzelni,hogy csak pár órára járjak haza aludni,a nap kb. 15 órájában pedig dolgozzak és bolyongjak a városban.


Persze,megértelek,ha kb.idegenekkel élsz egy albérletben és nem szeretsz ott lenni.

2021. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

Hát, most éjszakás vagyok, ilyenkor nem járok el itthonról sétálni, de amúgy esténként szoktam eljárni sétálni az éjszakában.

2021. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az egyik barátom. Tönkretette az ital és a cigi, 17 évesen. Napja: felkel, suli. Oda is késve érkezik. Valamikor nagyon későn megyünk haza suliból, valamikor hamarabb. Igazából neki teljesen mindegy, nem szeret otthon lenni, az egyik testvérét szívből gyűlöli. Mindig minden programot leszervez, aztán megsértődik ha valaki nem megy minden nap, mivel másnak van normális élete. Nyáron ugyan ez megy, suli nélkül. Semennyit nincs otthon, pedig szerintem a családdal töltött idő hasznos idő, haszontalan dolgokra költi a pénzt, bár van is miből, mert az anyjáék nagyon adják, pár testvére meg kint él külföldön.


Nem sok köze van a kérdéshez, érdekességből mondtam csak, hogy 17 évesen is vannak ilyen emberek. Szerintem amúgy az teljesen normális, ha albérletben így érzed. Nem mindenki tud ülni és csak lenni, például én biztos nem tudnék panelban élni, mivel korlátozott a mozgásterem, nincs akkora udvar, szomszédok is idegesítőek, mindent áthallani a falakon, stb.

2021. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
Gimis koromban csináltam ezt, az utolsó busszal mentem haza és 9re értem haza. Suli után ettem a menzán, utána a könyvtárban megírtam a házit, utána elmentem edzésre, aztán tanultam majd este 8kor felültem a buszra. Otthon a szüleimtől nem tudtam tanulni mert ordítoztak egész nap.
2021. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Én is sokáig 30+ éves koromig lakótársakkal laktam. És hát sokszor volt, hogy inkább elmentem valamerre hétvégenként vagy akár este is, csak ne kelljen otthon lennem.


Most vettem lakást, még fel kell újítani, de kíváncsi leszek milyen lesz "haza érni" és úgy otthon lenni, hogy tudom, ide aztán senkit be nem engedek soha... :D


Én például munkahelyen is simán bent maradok, irodában és filmet nézek, netezek. Volt, hogy ott LEGO-ztam mert van hely.


Vagy szerettem eljárni munka után is kisebb túrára, kirándulásra.

2021. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fhú, a kinti rész még rosszabb,mint abenti. Eszemben sincs csavarogni. Inkább itthon szenvedek
2021. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet. Egy helyiségben laksz velük vagy csak egy lakásban?


Azt javaslom, hogy minél előbb keress olyan albérletet, ahol egyedül vagy a szobádbam és az csendes hely. Egy néninél, egy csendes családnál. Ha a lakótársaid isznak, dohányoznak, akkor mielőbb szabadulj onnan. Alaposan nézz szét, A fejlődésedhez, az életedhez szükséged van egy biztos és csendes lakhelyre.

2021. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!