Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek az életemmel, ha...

Mit kezdjek az életemmel, ha nagyon nem tetszik, ahogy alakult, és nem tudok már változtatni?

Figyelt kérdés
Konkrétumokba most nem szeretnék belemenni, mivel változtatás lehetősége kilőve. Egyszerűen csak sz..r, és utálok minden reggel felkelni, mert tudom, hogy tovább kell csinálni azt, amit utálok, mind magánélet, mind munka terén. Akik így vannak, hogy bírják ki? Mibe tudnék menekülni a valóság elől? Alkohol nem jön szóba, mert nem bírom, előbb leszek tőle rosszul, minthogy bármi érdemleges hatást gyakoroljon. Egyéb szerek se, természetesen. Gondoltam, hogy elkezdek olvasni, így körbeveszem magam egy képzeletvilággal.
2021. szept. 19. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én videójátékokba "menekülök", bár nem hívnám menekülésnek. Egyszerűen csak a jelenlegi világ nem nekem való.
2021. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás az jó ha találsz neked tetsző regényt ami leköt, még a busz váróban is néha előveszem a telefonom és olvasok ha rossz hangulatom van.
2021. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Sereg.
2021. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Ad el a lelked!

Tedd azt amit valóban akarsz!

2021. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Írj nyugodtan, ha gondolod. Meghallgatlak, kíváncsi vagyok.
2021. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Álomvilág, szebbnek képzelt jövő tervezgetése tud vigasztalni. Ezen kívül olvasás és néha filmnézés, csak nehéz igazán jókat találni. Podcastok hallgatása, zenehallgatás. Tanulás, autodidakta módon, de ezzel is érzem egy kicsit, hogy haladok valamerre. Meditáció, de az már nagyobb erőfeszítés.
2021. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A változtatás lehetősége kilőve? Minden mindig változik, ez nem azon múlik, hogy te akarod-e.
2021. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát ha magától változik, akkor mindenképpen pozitívan fogom fogadni a változást.
2021. szept. 19. 19:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én az igazságot keresném, ha megcsömörlöttem és pusztán a valóság értelmetlennek tűne (mint ahogy így is volt...)


Az olvasás jó gondolat, csak jól válaszd meg az olvasmányaid, hogy az igazságra mutassanak.

2021. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!