Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak, 45 felett miért...

Férfiak, 45 felett miért tudtok-e intelligensen beszélgetést kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Miért van, hogy mindig ezekkel a sablonokkal szembesülők: a szia, hány éves- hol laksz és egyéb kérdések, és küldj fotót, mert elsem tudom képzelni, hogy valakivel úgy beszélgessek, hogy nem tudom ki az...miért?


Szerencsére volt részem olyan belsőséges beszélgetéshez ahol azt sem tudtam hogy néz ki az illető, mégis megértettük egymást.


Hiányzik egy olyan emberrel való beszélgetés aki nem akart rögtön lerohanni a sablonjaival, a nem tudom miről beszélgessünk tipussal, amikor harapófogóval kell valamit is kihúzni az illetőből, mert annyira nyúszi.

Vannak itt értelmes "beszélgetést" kezdeményező seniorok?

Privát is lehet..



2021. szept. 25. 18:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs: a miért szót nem töröltem
2021. szept. 25. 18:37
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Még nem vagyok 45, de azért érdekelne, hogy nálad mit jelent az "intelligensen beszélgetést kezdeményezni"?


Kezdjek el Dosztojevszkijt elemezni? Vagy beszélgessünk az Afgán nők helyzetéről napjainkban? Esetleg a klímaváltozás hatásairól a sarkvidéki faunára?

2021. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
2-es: akár. Bármi jobb, mint a béna sablon dumáitok.
2021. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

A nők pontosan ugyanilyen sablonokkal operálnak.

Ezek az első kérdéseik:


"Egyedül laksz?"

"Van diplomád?"

"Mit dolgozol?"

"Milyen autód van?"

"Mennyit keresel?"

stb...stb...

2021. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

4-es!


Tökéletesen igazad van. Még annyival egészíteném ki, hogy ugyanúgy kérik a képet, és ha nem tetszik nekik amit látnak, akkor szó nélkül eltűnnek.

2021. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Képet kérnek, de ők nem küldenek, mert vállalhatatlan a kinézetük.
2021. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Évekig társkeresőztem.

Amit általánosságban le lehetett szűrni az az volt, hogy a hirdetésben megadott képekhez és paramétereikhez képest mindössze a koruk, a magasságuk és a súlyuk nem stimmelt.

No meg időnként azt is elfelejtették megemlíteni, hogy a még meglévő (esetenként házas) kapcsolatukból menekülnének kifelé és ehhez keresnek egy balekot ugródeszkának.


Ami szintén általánosnak volt mondható, hogy a legrondább, elhízott, igénytelen, "ZS" kategóriás nőknek is akkora igényeik és elvárásaik voltak a férfiakkal szemben, mintha ők lettek volna a "Miss Világszépe" első helyezettjei.


stb...stb...

2021. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

#7 Amikor a kommented első részét olvastam, azt hittem nő vagy, mert ugyanezt tapasztaltam én is férfiaknál. Azt mondja, hogy 170 centi de akkora mint én, 10 évvel régebbi a fotója és egy ősz öregember vár a randin, a sportos pasinak volt ugyan karizma, de hatalmas sörhasa is, stb stb. A rám írók többségének nagy része pedig nős volt vagy "válófélben".

És igen, a zs kategóriás pasi is mondta nekem, hogy 65 kilóval kövér vagyok, miért nem sminkelek, miért nem hordok fülbevalót stb.

2021. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor -gyaníthatóan- te is úgy szelektáltál eleve a beérkezett válaszokból, hogy milyen a stílusuk meg a helyesírásuk.
2021. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen. Mondjuk volt 2-3 kellemes beszélgetés, de ott nem jöttünk be végülis egymásnak élőben, nagyon nem. De legalább ők nem árultak zsákbamacskát.
2021. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!