Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valami motíváló dolgot tudtok...

Valami motíváló dolgot tudtok írni?

Figyelt kérdés
Nagyon szarul vagyok, nincs semmi életkedvem nincs akire számíthatnék, úgy érzem a "barátim" között csak pótkerék vagyok a szüleimtől is egésznap azt hallom, hogy mások milyen tökéletesek és, hogy én milyen szörnyű vagyok, ráadásul még kéne tanuljak, csak egyáltalán nem tudok koncentrálni, össze kéne magam valahogy szedjem Valami ötletre, motívácíóra lenne szükségem.

2021. szept. 30. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Korod? Meg úgy pár alapinfó rólad? Ha nem akarod ide akkor leírhatod privibe:)

Úgy többet tudok mondani talán.

2021. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és pontosan mit értesz a pár infó alatt?
2021. szept. 30. 17:49
 3/10 anonim ***** válasza:
céljaid vannak?
2021. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. szept. 30. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehéz így mondani, de mind a jó mind a rossz véget ér egyszer lesz jobb is
2021. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és mik a céljaid?
2021. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát, igazából verseny szintűen tornászom és, hogy legyek még jobb belőle, hogy tanuljak meg profi szinten rajzolni, és ez lehet, hogy kicsit idétlenül hangzik, de hogy felnőttkoromba lehessen egy szép házam és egy kutyám, meg, hogy szerezzek egy igazi barátot akivel mindent megbeszélhetek és még ilyesmik.
2021. szept. 30. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hangzik idétlenül
2021. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld mindennek a jó oldalát nézni. Valakinek még céljai sincsenek...
2021. okt. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Figyelj, ha lány vagy akkor ez egy nagyon egyszerű dologgal meg lehet oldani. Szerezz barátokat, és ilyenkor jön a könnyű mondani, mert igenis rohadt nehéz rendes embereket találni a mai világban. Nálunk ugyan ez a helyzet, ugyanúgy minden egyes nap. Szívesen irogatok veled ha szeretnéd és kicsit fel tudlak dobni, az álmod akár csak az enyém, szép ház- autó- szobakutya- család...


15/F

2021. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!