Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy férfinak 33 évesen se...

Ha egy férfinak 33 évesen se volt kapcsolata nővel, van értelme próbálkoznia, vagy adja fel?

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 00:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Van aki 50+ évesen talál párt magának. Semmivel nincs/nem vagy elkésve.
2021. okt. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Soha ne add fel. Lehet hogy eddig rossz helyen keresgéltél vagy túl sok az igényed egy leendő kapcsolatra, néha el kell engedni néhány dolgot ami elsőre fontosnak tűnik, egy hosszú távú kapcsolatban meg amúgy is sokat változik mindenki. Egy 33 éves nő általában akkor keres párt, ha már elvált, és általában már van gyereke. Ha ilyen kapcsolatot fel tudsz vállalni, sokkal több az esélyed, aki már csalódott és átélt rossz házasságot/kapcsolatot/kapcsolatokat és még gyereke is van, átértékeli a preferenciáit. Pl nem kell hogy kigyúrt izmos macsó legyél, elég ha átlagos vagy, de legyél megbízható, egy jóképű ficsúrra nagyon féltékenyek lennének, azt már megtapasztalták mivel jár... Ez persze általánositás, de én ezt a tendenciát látom. Ha jó a dumád, van önbizalmad, feszetlen vagy, nem görcsölsz, nem kell hogy adonisz legyél a pénz meg nem árt ha van de egy határon túl a nőknek már az se mindig lényeg. Persze ha kikent kifent plázacicákban gondolkodsz azok a pénzedre hajtanak, hosszú távon nem jársz jól velük...
2021. okt. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Van ugyanilyen nőben is. Találd meg és udvarolj neki.
2021. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem gáz, menj el randira, majd összejön valami, csak ne említsd, hogy ekkora nímand vagy.

De nyugi! Mivel te ffi vagy, így egyszerűbb a dolgod, hazudhatod, hogy voltak nőid, mert nincs szűzhártyád, ami vérezzen. Használd ki. Mázlista.

2021. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Én kb a te korodban jöttem rá, hogy nem is igazán akarok kapcsolatot, mert nincs hozzá energiám. Nagy szerencse kell, hogy mindenben megfeleljetek egymásnak, máskülönben a sok száz kicsi jelentéktelen dolog, amiben alkalmazkodni kell, felhalmozódik és lassan megmérgez mindkettőtöket. Mennyien mondják pedig, hogy kis dolgokban könnyen lehet alkalmazkodni a másikhoz, ha szeretitek egymást. Igen, ha még meg tudom számolni az ujjaimon a sok nyűgöt. Kiderült, hogy önző is vagyok, mert van hobbim, amit egyedül szeretek csinálni. Egyszer csak úgy éreztem, hogy többé nem akarok senkihez igazodni, elég volt. Nagy ára van annak, hogy legyen majd, aki eltemet, de én nem fizetem meg, inkább az ágyamban mumifikálódom az otthonomban, azután az állam elárverezi a házat, mert nincs senkim, aki örökölje. Buta droidként nem érdemes élni. Én kreatív vagyok, élvezem, ha csinálhatok valamit a két kezemmel, ami működik. Annak ellenére, hogy bármit meg tudnék venni, és nem vagyok rászorulva a sufnituning megoldásokra! Sokan ezért tartanak idiótának, mert van pénzem csináltatni, vásárolni mindent, ami a ház körül kell, de én szeretek inkább dolgozni vele. Egy kapcsolatba ez nem fér bele! Ott sokat kell szórakozni járni, utazgatni, nyaralni, hogy a hölgy ne unja halálra magát.
2021. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 44 évesen lett az első kapcsolatom. 5 évig tartott. Mondjuk előtte nem nagyon erőltettem meg magam hogy keressek.
2021. okt. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

"Ott sokat kell szórakozni járni, utazgatni, nyaralni, hogy a hölgy ne unja halálra magát."


Ja igen, mert a férfi dolga, hogy a "hölgy" ne unja magát halálra, meg minden "hölgy" egyforma és egyetlen szórakozásuk a buli meg a nyaralás... Édes istenem...


Ekkora marhaságot.


Rengeteg nő van aki szívesen megcsinál dolgokat a ház körül... Mondjuk nem biztos hogy a diszkóban találod őket...


Ha meg sok a nyűg, keresni kell mást akivel nincs nyűg.

2021. okt. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Kérdés, hogy miért nem volt?
2021. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Soha nem mászott rám egy nő sem, soha nem hoztak össze az ismerőseim senkivel és sose fizettek be egy prostinak.
2021. okt. 15. 22:14
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy troll vagy. Mondhattad volna hamarabb is kérdező.
2021. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!