Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnél barátkozni, próbálko...

Szeretnél barátkozni, próbálkozol, azonban nem sikerül vagy nehezen? Írd meg, hogy mit tapasztalsz ezen a téren!

Figyelt kérdés
Olyan férfi sorstársakat keresek, aki szeretne barátkozni, próbálkozik, de nehezen megy vagy nem sikerül. 36F, Budapest

2021. okt. 13. 04:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy csak férfiak jöhetnek szóba. Nekem már lassan évtizedes küzdelem összebarátkozni más nőkkel. Mikor képbe kerül egy új potenciális barát, női ismerős, mindig annyira lelkes vagyok, hogy majd talán vele szót értünk, majd talán vele megvalósíthatom azokat a barátokkal dédelgetett kis álmokat, amiket kamaszkorom óta szeretnék. Aztán csalódok... Hol kicsiket, hol hatalmasakat. Nagyon sok sebet szereztem már ilyen emberek által. Megyek utánuk, tervezgetek, ők természetesnek veszik és leszarnak, amíg úgy nem érzem, hogy megint megaláztam magam valakinek a barátságáért. Választhatok, hogy a mindennel együtt én is körülöttük forgok vagy sem vagy esetleg "felveszem a kesztyűt" és elérem, hogy mások engem vegyenek körül. Egyik sem jó. :(
2021. okt. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem az a bajom, ha magányosként olyannal sikerül barátkoznom, akinek több van, akkor kevesebb figyelem jut rám, pedig ilyen esetben többre vágyik az ember.


Félő, hogy előbb-utóbb újra magányos lesz, mert nem kap annyi törődést, figyelmet, mint más. Csak plusz 1 leszel.

2021. okt. 13. 05:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lányok is írhatnak de előre szólok hogy nehezen ismerkedem :D
2021. okt. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azért sikerül nehezen, mert zárkózott vagyok, valamint olyasfajta fogyatékosságokkal rendelkezem, melyeket sokan nem fogadnak el.
2021. okt. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!