Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha elképesztően...

Mit csináljak ha elképesztően unatkozok állandóan? 27F

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi nem köt le. Elkezdek nézni egy filmet, 10 perc után kinyomom. Ha elkezdek olvasni valamit azt is hamar megunom. A számítógépes játékok sem kötnek le. Szeretem a focit, de jó ideje a meccsek sem érdekelnek. A munkahelyem elvégzem a feladataimat, de nincs kedvem beszélgetni a munkatársakkal, nincs közös témánk mivel engem kb. semmi nem érdekel. A régi haverjaimmal sem tartom már a kapcsolatot, sokat jártam velük inni, viszont mostanság a pia sem esik jól, nem nagyon szoktam már inni. A nök sem érdekelnek, amúgy is kb. az összes aki néz ki valahogy foglalt, meg nem is nagyon volt sikerem sosem. Nagyon unalmas így az egész életem. Az egyetlen ami leköt az az edzés, de az naponta kb. 40-60 perc. A hétköznapok még el is mennek, de a hétvégék borzasztóan unalmasak, meg úgy az egész életem céltalan.
2021. okt. 23. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Tanulj indiaiul
2021. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
menj el dolgozni, ha magadnak nem tudsz célt adni.. ad majd más. Építheted mások várát.
2021. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

2


A kérdésben írta hogy van munkahelye.

2021. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kezdj el kipróbálni dolgokat.
2021. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked lőttek
2021. okt. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Önkénteskedj.
2021. okt. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kirándulj, a kondi mellet próbálj ki új sportokat amik kiegészíthetik, heti 1-2 alakalommal (vagy akár több) simán beleférhet egy közdősport/vagy falmászó edzés.


Menj el olcsó, 1-2 napos kirándulásokra, nemrég feldobott nekem a facebook "Diák utak" (nem csak diákoknak) nevű oldalt, tele olcsó ajánlatokkal.


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2021. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Elvileg egyre elterjedtebb a fiatalkori kiégés. Én is teljesen ilyen vagyok mint te, csak egy évvel idősebb. Régen rengetegen olvastam, már meguntam. Szerettem jó filmeket nézni, ma már úgy érzem hogy mindent láttam amit érdemes. Ha rákattanok valami új dologra (lehet ez egy új ember, vagy mondjuk olyan amit eddig nem csináltam, pl. színházba járás), akkor arra is hamar ráunok. Kb. nem köt le semmi, de már a munkámtól is megundorodtam, pedig évekig szívesen csináltam. Ugyan úgy nem kívánom az alkoholt meg a cigit sem már, mint ahogy írtad.

Sőt, még a gyakorikérdésekre is ráuntam :D


Nem tudom mi a kiút ebből. Gondolom feleség szerzés, gyerek gyártás, aztán utána lefoglalna 20 évig az, hogy legyen belőlük valami :D

2021. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8


Én 26 vagyok, hasonlóan érzek, de csak időszakosan, ami leköt: edzés, videójáték, illetve nyilván napi itthoni alapvető dolgok, és a tervezgetés: szeretnék nagymotoros jogsit, utazni, nyáron csinálni programokat stb stb.


De ehhez nagyon erősen "erőltetni" kell a dolgokat, mert mint ahogy te is írtad 1-2 hét alatt elvesztem az érdeklődésemet, és akkor full haszontalan dolgokat csinálok, vagy konkrétan semmit...fekszek.


Ezeket próbálom elkerülni, felírtam magamnak a konkrét céljaimat, és próbálom teljesíteni kisebb nagyobb sikerrel, így eltelik a nap.


De ez a furcsa üresség érzés, egyéb dolgok még mindig jelen vannak, valószínű egy pszichológus nem ártana nekünk :D


"Nem tudom mi a kiút ebből. Gondolom feleség szerzés, gyerek gyártás, aztán utána lefoglalna 20 évig az, hogy legyen belőlük valami :D"


Sógorom (velem egy idős) ezt meglépte, nálam sokkal rosszabb állapotban (általános iskola óta ismerem) az lett a vége hogy elhagyta a feleségét és a 3 éves kislányát...

2021. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert amiket felsoroltál eleve unalmas, értelmetlen dolgok, én erre a szintre 16 évesen jutottam el. Csak nálam ez után rosszra fordultak a dolgok. Amiből mai napig nem tudok kilábalni.


Buli? Részegség? Filmek? Kamu "barátok"? zZzZ

Értelemhez kezd jutni az elméd!


Ismerkedj a környezetedben lévő emberekkel, szerintem. Keress valóságosabb barátokat.

Valahogy kinéző nő? Változtass az ízlés ficamodon!


Keresd az igazságot a világban, egy idő után rájössz hogy milyen átverés az egész, milyen ostoba. Szinte semmi nem úgy van ahogyan azt tanítják!

2021. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!