Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem baj,ha egész nap nem...

Nem baj,ha egész nap nem hívtam föl senkit és engem sem keresett senki egész nap?

Figyelt kérdés
Senkivel sem beszéltem ma,sem telefonon,sem az interneten,sem személyesen.Sem a családommal,sem a munkatársaimmal,senkivel.Ez nagy baj,hogy senki nem keresett és én se kerestem senkit?El kéne gondolkodnom hogy mi lehet velem a baj?

2021. nov. 7. 19:52
A kérdező szavazást indított:
Az embernek legalább a családjával beszélnie kéne mindennap
Nem baj ha vannak olyan napok amikor senkivel nem beszélünk
Nagyon gáz ha valakit egész nap nem keres senki
40 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Ti el tudjátok képzelni hogy egész nap ne keressen titeket senki,még a szüleitek sem?Jó volt ez a mai nyugodt nap,de egyben ijesztő is hogy nem keresett a kutya sem.
2021. nov. 7. 19:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap? Nekem ez van az elmúlt 10 évben, és mégse kötöttem fel magam. Vegyél egy plüssmacit!
2021. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De sem a testvéreim,sem anyukám,se a munkatársaim,senki nem keresett.Egy jó családban mindennap beszélnek a gyerekek a szüleikkel,testvéreikkel.Mindennap keresik egymást.Vagy tévedek?
2021. nov. 7. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz. Egy jól működő családban mindenkinek megvan a saját élete.
2021. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így van ahogy az utolsó mondja

Anyám Ausztriában él, apám tőlem 40 km-re, van hogy 3 napig sem beszélek velük.

Testvérem amúgysincs, és a munkatarsaimmal és barátaimmal sem kommunikálok minden nap.

Miért is kéne?

2021. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem se keres senki, ha nem járnék dolgozni, akkor nem beszélnék senkivel, max a boltban mondanám, hogy jó napot, meg viszlát.
2021. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem ha keresnek, akkor sem beszélek néha napokig senkivel. Szeretek egyedül lenni és időt tölteni így…
2021. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg is őrülnék, ha minden nap zaklatnának az emberek a társaságukkal.

Bár úgy érzem itt a kérdezőnél vannak a bajok fejben.

2021. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj, ha egy teljes napot szánsz a SAJÁT FELTÖLTŐDÉSEDRE?!


Én régebben úgy jöttem ki a depressziósabb időszakokból, hog egy fél napot pihentem szellemileg. Igyekeztem nem gondolni egyáltalán semmire.


Bámulatosan hamar regenerálódtam. Alig hittem volna el, ha nem én tapasztalom saját magamon...

2021. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem áldás lenne egy ilyen nap. Néha úgy érzem, hogy az ismerőseimnek sorszámot kellene húzniuk, hogy mikor érek rá velük foglalkozni.
2021. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!