Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondoltok a helyzetről,...

Mit gondoltok a helyzetről, veletek volt már hasonló? Hogyan lehetne megoldani a problémát?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyok együtt a párommal, nem együtt élünk, igényem lenne arra, hogy össze költözzünk, viszont mikor előjön a téma, olyan akadályokat hoz elő, amik úgy gondolom, csak kifogások. Szeretem, viszont sokszor elbizonytalanodom, hogy ugyan úgy szeretne engem. Van hogy azt érzem, csak könnyed kapcsolatot szeretne, holott rengetegszer tesz ellenkező megjegyzéseket, attól tartok csak hiteget.

2021. dec. 10. 12:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Első legfontosabb dolog, hogy ülj le a pároddal és beszélj vele az érzéseiről. Fontos dolog, hogy akkor hozd fel a témát, amikor mind a ketten nyugodtak vagytok. Hogyha úgy érzed, hogy a beszélgetés után sem vagy meggyőzödve az őszinte érzéseiről, akkor szerintem el is engedheted őt.
2021. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
Mondd meg a fickónak, hogy szeretnéd biztos alapokra helyezni a kapcsolatotokat, és ezt úgy látod biztosítottnak, ha közös otthonra tesztek szert.
2021. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beszélnék vele persze, de vagy fáradt vagy ideges, mindig van valami, ha pedig szóba kerül, akkor majd találunk rá megoldást, de úgy érzem ez a megoldás, így sosem fog megszületni.
2021. dec. 10. 16:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!