Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Kilátástalan az...

Mit tegyek? Kilátástalan az életem.

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok! Nincsen senkim se barátok, se barátnő. Egy luzernek érzem magam. Önbizalomhiányos vagyok, vissza húzódó típus. Nincs olyan dolog amiért szerethetném magam. Nem értem miért kell minden nap szenvednem magányosan? Minden nap lehangolt vagyok.szamemberhez nem hiszem hogy tudna Segíteni. Valaki volt már hasonló helyzetbe? 32f
2021. dec. 13. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszed...? Probaltad már egyáltalán? Senki sem különleges, mind ugyanúgy mukodunk többé kevésbé... Szóval kipróbálhatnak.
2021. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
*kiprobalhatnad
2021. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Na ennyit az önsajnálatról. Most mesélnél fontos infót is magadról? Például a jó képességeidről és a terveidről?
2021. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Te nem nem hiszed, hogy tudna segíteni, hanem zsigerig rettegsz attól, hogy megoszd magadról azt az állapotot és tehetetlenséget, amit iszonyúan szégyellsz. Hát pedig a pszichológus nem az ellenséged, hanem a "barátod".
2021. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3 as

Nincsen ék jó képességei. Terveim vannak de nem kivitelezhető pedig nem nagyok.

2021. dec. 13. 19:51
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Szívás, de mit lehet erre írni ha 32 évesen ennyire fetrengsz az önsajnálatban?
2021. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
#6 és így milyen könnyű belerúgni, igaz?
2021. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Inkább örülj hogy nincs a nyakadon egy folyamatosan picsogó nő, egy hülye gyerek stb. Ha viszont ez hiányzik az életedből ezen könnyen segíthetsz...

Egyébként meg miért nem jársz el szórakozni valahova?

Én az összes barátomat majdnem úgy ismertem meg. Nekem sincs nagy haveri köröm én is sokszor vagyok magányos, én ilyenkor vagy iszok valamit vagy betépek.

De jobban jársz ha elmész azért orvoshoz is.

2021. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

#8 "Inkább örülj hogy nincs a nyakadon egy folyamatosan picsogó nő, egy hülye gyerek stb."


Idióta!

2021. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Most akkor mit szeretnél mit írjunk? Hogy minden rendben lesz? Nem, nem lesz minden rendben, ha nem szeded össze magad és nem teszel a céljaidért és a boldogságodért. Tudod ez nem ilyen sült galamb dolog. Magától nem fog a szádba repülni. Ez a legjobb tanácsom neked.
2021. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!