Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Felnőttként hol lehet barátkozni?

Felnőttként hol lehet barátkozni?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, itt nem ismerek kb senkit. A munkahelyi kapcsolataim felületesek és nincs senki aki úgymond megfogott volna.


Szingli is vagyok. Nyilván társkeresés majd opció, de most új baráti körre gondolok.


29/F



2021. dec. 24. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Keress valami hobbit amihez ki kell mozdulnod, aztán majd csak találsz valakit akivel jól kijöttök.
2021. dec. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

A munkahely és a szórakozó hely vagy kocsma...

Szálló, szomszédok ilyesmi helyeken simán.

Bár az elején én a munkahelyen próbálkoznék. Nekem valahogy az szimpibb

2021. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Én edzéseken ismertem meg sok embert.
2021. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

én is 29f, én is külföldön, én is barátok nélkül :D


Írj, ha van kedved!

2021. dec. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol laktok ? Mert én egy kihalt külföldi hegyi faluban ,ami mellett egy kisváros van és nekem se jó itt egyedül. Általános hétköznapi dolgok mellett nincs semmi elfoglaltságom, barátaim sincsenek ,mert messze vagyok a normális várostól, hogy akár egy sportttal kapcsolatos dologra mehetnék vagy bulizni ,mert busz sincs és autóval kell mennék mindenhova és ha más iszik ,nem fogok üdítőt inni. Megőrülök az unalomtól.
2022. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!