Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Nagyon magányos...

Mit tegyek? Nagyon magányos vagyok. Minden napomat egyedül töltöm. Semmi szociális életem nincsen. Lehangoló hogy ilyen boldogtalan vagyok. Miért nem tudok ki tőrni a magányból? 32f

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem dolgozol? Miből élsz?
2021. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert mentális beteg vagy valószínűleg, depresszió, szorongás.


Első lépésben próbálj meg önsegítő könyveket, cikkeket olvasni, abból kiragadni tanácsokat, ha nem megy akkor szakember segítségét kell kérni.


Nyárra szedd össze magad (minden téren) 32 éves vagy, oda kell ba*ni :)

2021. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok sajnos. Ha gondolod beszélgethetünk.
2021. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2021. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2021. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hasonló itt is, 30F.

Bármikor szívesen dumálok bármiről, de no homo.

2021. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy csak a mi korosztályunk,akinél több a magányos,de hogy ennyi fiatal van...Ez nagyon szomorú és lehangoló.

Kívánom, találjatok barátot, társat mielőbb és felejtsétek el a magányt !


53F

2021. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se 32 évesen, se 53 évesen nem kell magányosan élni. Ha az egész egy komoly szociális fóbiából eredeztethető, az ellen is lehet tenni, szakemberhez fordultatok már?

Ha nem erről van szó, igény is lenne és bátorság is programokra járni, emberekkel vegyülni, mi az akadálya, hogy nem teszitek meg? Ha most egy barátotok, ismerősötök sincs, akivel tudnátok programokat csinálni, lépjetek be fb-csoportokba, rengeteg van. Ha egy se jut eszetekbe, írok szívesen párat, ötletelni tudok veletek. Illetve az persze kérdés, hogy egy igazi, mély barátság hiányzik az életetekből, esetleg egy igazi társ, szerelmi partner, akinek ti vagytok a legfontosabbak és nektek is ő, vagy csak simán emberek között akartok lenni, azt akarjátok, hogy a sok izgalmas program, amiben részt vennétek, közös élmény legyen. Nyaraláshoz kerestek embereket? Az fáj, hogy esténként egyedül vagytok otthon?

Ezekre válaszoltok?

2022. jan. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Persze ha egy zsákfaluban éltek, elszigetelve másoktól, azzal nehezebb mit kezdeni. Esetleg azt, hogy fel lehet mérni, van-e akkora a társaságra való igény bennetek, hogy lecseréljétek a mostani közeget, lakókörnyezetet, hogy emberek vegyenek körül.
2022. jan. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!