Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha külföldön nem lenne életete...

Ha külföldön nem lenne életetek, Budapestre költöznétek (legalább pár évre)?

Figyelt kérdés
Külföldön max segédmunkát tudnátok vállalni, abszolút nem lenne ott társaságotok (a huszas éveitekben), mert nincs időtök, sem türelmetek nyelvet tanulni.

2022. jan. 7. 05:44
A kérdező szavazást indított:
Maradna külföld
Budapestet - a leírás alapján
27 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Budapestről milyen jellemzések vannak, amik fontosak lehetnek a kérdés megválaszolása céljából?
2022. jan. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Biztos nem költöznék BP-re. Külföldön segédmunkával is lehet annyit (ha nem többet) keresni, mint BP-n "normális" munkával
2022. jan. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
BP egy putri, és túl sok az ember .
2022. jan. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Isti22 ***** válasza:
81%
Ha külföldön nincs életed, Magyarországon sem lesz :)
2022. jan. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs se időd, se turelmed nyelvet tanulni, tökmindegy, hogy Alsokismackofalvan vagy Budapesten élsz, soha nem jutsz előrébb az életben
2022. jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Én nem mennék Budapestre, nekem nem tetszik az a város.
2022. jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem mennék Budapestre. Éltem ott, utáltam. Az agglomeráció talán jobb (most itt élek).
2022. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
10+ éve élek külföldön, de ha nem lennék hajlandó megtanulni a nyelvet és csak segédmunkát tudnék végezni akkor már nagyon nagyon rég nem élnék itt. Szerintem az idő és türelem hiánya nagyon szar kifogás, aki anyanyelvi környezetben nem képes megtanulni egy nyelvet az azért van, mert nem is akarja.
2022. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
En inkább maradok angliában. Ha innen mennem kellene valami oknál fogva, akkor sem magyarországra mennék:)
2022. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten élek, itt is dolgozom.

Nincs semmi életem, nincs társaságom, nincs párom.

Nemsokára elköltözöm otthonról, egyedül fogok élni egy szobakonyhás lakásban.

A nem is annyira távoli jövőben szeretnék majd a cégemen keresztül kimenni Németországba kiküldetésre... nem fogok annyit keresni, mint egy német kolléga, viszont a cég fizeti majd az albérletet, rezsit... úgy meg már lehet spórolni. A kaja meg nem hogy drágább, hanem szinte olcsóbb, mint itthon.

F

2022. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!