Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha a lakótársak között nincs...

Ha a lakótársak között nincs olyan nő,aki szóba jöhet,muszáj lesz a lépcsőházban nézelődnöm?

Figyelt kérdés
Emeletes házban lakok albérletben,sajnos a női lakótársam már nyugdíjas korú,nem hozzám illene.Kénytelen leszek a házban lakó nők között keresgélni?Ismerkednem kell velük?Meg kell tudnom ki van egyedül,ki vált el?30/F

2022. jan. 8. 08:45
A kérdező szavazást indított:
Emeletes házon belül jó csajozni
Nem jó olyanokkal kikezdeni,akikkel egy házban lakunk
Jobb a munkahelyen csajozni inkább
Interneten kell inkább keresgélni.
27 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tegnap összefutottam a házban egy csinos 30 körüli szőkével de fogalmam sincs van e valakije.Szerintem még találkozni fogok vele.
2022. jan. 8. 08:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Huhh tudom durva ötlet, de akár kimozdulhatsz a házból is!
2022. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem leszel kenytelen.

2. Nem, nem kell ismerkedned veluk.

3. Nem, nem kell megtudnod.

4. Engem a viz kiver a hozzad hasonlotol. K.rva idegesitoek vagytok

2022. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De kint az utcán nem vesz észre senki.Bent a házban a lakók köszönnek.A nők is.Jó lenne együtt liftezni valamelyik csajjal.Csak nem sok idő lenne beszélgetni hamar fent vagyunk a tizediken.
2022. jan. 8. 09:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gaz vagy😂
2022. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az interneten ne ismerkedjek, mert személyesen jobb, munkahelyen ne ismerkedjek mert házinyúlra nem lövünk,szórakozóhelyen nem nagyon lehet most,én jobbat nem tudok.De várom az ötleteket.
2022. jan. 8. 09:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni nem jársz?
2022. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a netes ismerkedéssel. Engem ha leszólít egy fazon a lépcsőházban, akkor előbb kapok hidegrázást, mintha ugyanaz az ember neten ír. Bár, én introvertált vagyok, amúgy is kellemetlen helyzetének élem meg az ilyesmit bárhol.
2022. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8 de sokan látásból már ismernek.Tudják hogy ott lakom.
2022. jan. 8. 13:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még creepy. Ha nem vagy beszélgetős és szociális, akkor hamar lejön, hogy mi a szándék és most olyan világot élünk, ahol ez inkább fenyegető, ha mondjuk nem vagy szimpi a csajnak.
2022. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!