Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok mindenki lelki...

Miért vagyok mindenki lelki szemetese?

Figyelt kérdés
Akármi van, mindíghozzám fordulnak az emberek, hogy epp milyen problémájuk van, de valahogy ez sosem kölcsönös, ha neken adódik gondom,mindíg akkor jövök rá hogy valószínűleg senkit nem érdekelne,leszarnák az egészet

2022. jan. 8. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem kötelez arra, hogy mások lelki szemetese legyél.
2022. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Tipikus, velem is ez van, bár én alkalmazkodtam hozzá, mindent magamban tartok.
2022. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Pont ezért, mert látják hogy téged ki lehet használni ilyen szempontból. Ha zavar, és megint jönne valamelyik, mond meg neki hogy nem vagy kíváncsi a nyavalygásra, te sem zúdítod rá életed bánatát.
2022. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ezek szerint jó hallgatóság vagy.
2022. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod:)
2022. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem már annyira elegem van abból, hogy...

Bocsi, nem hagyhattam ki😅

2022. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt, mert meghallgatod őket, ami jó. Másrészt pedig azért, mert nem tudsz határokat szabni, azaz leállítani, elterelni a figyelmet a ventillálásról és felvállalni, hogy bocs, de ez nekem sok, ne borítsd rám a bajaidat. Amíg ezt nem tanulod meg, lelki szemetesláda leszel, mert az emberek szeretik letenni a feszültséget, és a panaszkodás elég jó módja ennek.
2022. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!