Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szomorú vagyok és, nem annyira...

Szomorú vagyok és, nem annyira magányos..Mindig csak azt látom a hírességeknek, mint pl. Tom Holland-nak milyen jó élete van, és irigy vagyok, vagyis énis olyan akarok lenni mint ő vagy valami. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nézzél körül egy gyermek kórházban például az onkológián, és adj hálát a Jó Istennek, hogy egészséges vagy.
2022. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha már mindenképpen hasonlítani akarod a helyzetedet másokéhoz, akkor ezt felfele tedd, hanem lefelé. Nézz videókat pl etióp éhezőkről, és mindját szerencsésebbnek fogod magad érezni.
2022. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is ezt írtam más szavakkal. Ráadásul ez a színész nem is olyan nagy szám.
2022. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1# Mi az az onkológia? Ha nem akarod a kérdező kérdése alá írni mert nem ide tartozik akkor leírhatod privátban is.
2022. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 [link]
2022. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

“Mit tudnék tenni?“


Önmagadhoz mérten a legjobbat kihozni a képességeidből. Ha most nekiállsz sportolni, tanulni, hobbiba belemélyedni, rövid idő alatt is láthatod a gyümölcsét, hosszabb távon pedig (főleg az első kettő) kifejezetten előnyt kovácsolhatsz belőle.


Nem kell Tom Hollandnak lenned ahhoz, hogy jól érezd magad és elégedett legyél. Lehetsz az update-elt fittebb, okosabb, kiegyensúlyozottabb Kovács Béla is.

2022. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt most lehet, hogy klisésen hat majd, de azért leírom.


Nincs rálátásunk az egész életére (nem szeretném, hogy ez másként legyen, mert nem is az én dolgom, meg ugye privátszféra), jelen esetben Tom-éra, és nem tudhatjuk, hogy milyen megpróbáltatásokkal küzd meg, miféle gondjai vannak, amikről nem beszél, amikről nem kell tudnunk, csak a hozzá közelállókat avatja be.

Előfordulnak pillanatok, amikor másokra irigykedünk egy-egy pillanatban/időszakban, de nem látjuk, hogy milyen rögös út vezetett oda a számára. Továbbá csak egy szeletet látunk belőle, és ezt kívánjuk magunknak is.

Saját magunkat bántjuk azzal, hogy másokhoz hasonlítjuk magunkat, én is sokszor beleesek ebbe a hibába amúgy, de ezzel tényleg csak ártunk magunknak. A legjobb, amit tehetünk az az, hogy kihozzuk a legjobbat magunkból és az életünkből :)

2022. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én sokszor próbálom kihozni magamból a legjobban, nem mindig de próbálom..Ahogy átléptem gimiben jött ugye ez az érzés..azért is írtam hogy jók a hírességeknek, mert rengetegen követik őket, sokan elismerik és rajonganak értük, meg dícsérik őket..
2022. jan. 12. 06:30
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Tom Holland teste tökéletes:

[link]


Szívesen meglovagolnám őt !!!!

2022. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki ez a pasi de nekem valahogy nagyon ugy tunik hogy az IQ je sokkal kisebb mint a bicepsz merete.Es kisse alacsony a homloka ami engem mindig taszit noben es ferfiben is egyarant.
2022. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!