Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt más is,aki már felnőtt...

Van itt más is,aki már felnőtt és most jött rá hogy most sincs több esze,mint fiatalkorában volt?

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy most sincs több eszem mint 20 évesen volt.Most is édesanyámhoz kell fordulnom ha valamit nem tudok,most is tőle kell tanácsot kérnem.Most is ő próbál rávezetni a helyes útra,akárcsak gyerekkoromban.30/F

2022. jan. 14. 23:15
A kérdező szavazást indított:
Az hogy egyre öregebbek vagyunk nem jelenti azt hogy egyre okosabbak is
Ha fiatalon nem vagyunk okosak, idősebb korunkban sem leszünk azok
Ahogy öregszünk,úgy leszünk egyre okosabbak
Ahogy idősödünk,úgy leszünk egyre butábbak,egyre tudatlanabbak
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát én rengeteget fejlődtem minden téren. Persze még csak 23 éves vagyok, de az érettségi óta teljes fordulatot vett az életem. 30 éves koromra valószínűleg még tapasztaltabb leszek sok téren. Ráadásul új dolgokat is tanulok minden éven.
2022. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat tanultam,de sokat is felejtettem,kb azon a szinten vagyok mint 10 évvel ezelőtt.35/F
2022. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy érzek. Évek óta várom, hogy "benőjön a fejem lágya". Mindent ehhez kötöttem, hogy "na majd akkor, ha felnövök". De nem nőttem fel :D persze elintézem a felnőtt élet dolgait, de önállóságon kívül semmit nem tanultam . 24/l
2022. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én évente észre veszem magamon hogy ugyan azokat a hibákat követem el újra és újra...szóval igen.
2022. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Anyámhoz fordulok ha elakadok valamiben,ő sokkal több mindent tud mint én.Ő mindig tudja, melyik problémára mi a megoldás én nem.
2022. jan. 14. 23:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy érzem, hogy ugyan olyan vagyok mint 16 éveses.


Több felelősség, nehezebb élet és rengeteg küszködés (egyetem + munka), de ez előtt volt egy olyan feltételezésem, hogy minden más lesz amikor felnövök.


Kiderült, hogy az elménk nem öregszik csak a testünk. Legalábbis 24 évesen még így látom

2022. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

De ha lesz gyereked ő is ugyan ezt foglya mondani rólad.

Bármilyen kérdése van azt neked teszi fel és tudni fogsz rá válaszolni. Akkor derül ki, hogy valójában mennyi mindent is tudsz.

Most is anyádat kérdezed meg és most is tanulsz. Az életbe mindig tanulunk.

Ráadásul ha már nem fog az élők között lenni anyukád, megtanulsz önállósodni jobban. Így kényelmes amíg van kit megkérdezni. Nem vagy kitéve "veszélynek". Tehát nyugodtan bármi van, van hova fordulnod. Ha nem lesz akkor majd előjön a tudás amire szükséged van.

2022. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Erősen keveredik a szezon a fazonnal.


Az, hogy segítséget kérsz, mert nem tudsz valamit, az kortól független. Nem feltétlenül jelenti azt, hogy nincs több esze az embernek. Persze függ attól is mit kérdezel.

2022. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyától tudom hogy milyen teát kell innom,milyen vitaminokat kell ennek,hogy kell megfőznöm egy húslevest, ilyesmit.
2022. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmiben kérek segítséget mint utolsó válaszoló.Mit kell szednem,mit kell ennek,innom,stb.
2022. jan. 14. 23:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!