Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan érjem el, hogy engem...

Hogyan érjem el, hogy engem is elhívjanak szórakozni?

Figyelt kérdés
Van egy társaság, ahol még elég kezdeti stádiumban vagyok, viszont egyedül vagyok az albérletben egész nap, mivel egyetem van és eléggé magányos vagyok itt. Viszont a csapat nem hív engem sehova, de nem szeretném azt a hatást kelteni, hogy szánalomból elhívjanak egyszer, szóval valahogy úgy szeretném jeleznem nekik, hogy olyan legyen, mintha maguktól hívtak volna. Korábban hívtak már, de mostanában kihagynak belőle, pedig mindig mentem eddig, ha hívtak. Nem tudom, hogy mi történt, de remélem nem az van, hogy a terhükre lennék és csak rontom a levegőt. Szerintetek hogyan lehetne ezt úgy jelezni feléjük, hogy ne tartsanak szánalmasnak?
2022. jan. 17. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Mi lenne, ha te vetnél fel programot?

Megkérdezve egy-két embert, aztán ha ők benne vannak, lehet hívni másokat is.

2022. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Annyi a gondom, hogy nincs ötletem semmi programra, mivel nagyrészt inkább csak ilyen bandázás vagy összeülős dolgokat csinálnak, ami minden nap működik, szóval nem kell felvetni a programot, mert maguktól is csinálják, illetve nem tudom milyen más programra lennének vevők.
2022. jan. 17. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Veszíteni valód nem igazán van.

Kezdhetnéd úgyis, hogy szívesen kipróbálnád a ..... (Ide bármi jöhet, ami érdekel), de egyedül nincs kedved, nem szeretne csatlakozni valaki?


Mi így voltunk szabaduló szobában, és tekézni is.

2022. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Korábban hívtak már, de mostanában kihagynak belőle"

Hát ezt pedig ki kellene puhatolni, hogy mi az, ami nem tetszett belőled. És azon változtatni kellene. Már ha ehhez a társasághoz akarsz tartozni...

2022. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!