Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek már sikerült, hogyan...

Akinek már sikerült, hogyan tudott kitörni a magányból?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
ismerkedéssel.
2022. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
26%
33 évesen úgy, hogy sose volt barátnőm, már leginkább az öngyilkosságon gondolkozok.
2022. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Menny el kaja futárnak egy kisebb kajáldába ahol nem olyan nagy a forgalom kiszállítás terén.

Találkozni fogsz emberekkel a környéken ahol éppen futárkodni fogsz.

Egy kis idő múlva akik heti szinten rendelnek kaját,szépen össze ismerkedsz velük,ha meg van köztetek a szimpátia akkor akár egy jó baráti kapcsolat is ki tud köztetek alakulni, de akár még egy futó kalandod is lehet,vagy egy komoly kapcsolat is össze jöhet számodra.

Tudom butaságnak hangzik, de most őszintén másképp hogyan tudod rá venni magadat hogy beszélj valakivel ha nincs semmilyen késztetésed rá, így rá leszel utalva.

Vannak emberek akikel jól el lehet beszélgetni,persze csak akkor ha nincs nagyon az nap sok rendelés vagy éppen a nap végén-elején vagy.

Vannak emberek akik el indítják a beszélgetést és neked csak folytatnod kell tudn,egy idő után barátok is lehettek.

Fizetésed nem lesz valami jó,de ugye valamit valamiért, nyilván lehet jól is keresni a futárokdással de ott nyomni kell és semmi időd ilyenekre, ha egy kisebb forgalmú helyen vagy ott azért van időd beszélgetni.

2022. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá régi osztálytársakra, régi barátokra! Ha nincs, ilyen keress újakat! A neten is lehet keresni, ezenkívül pedig elkezdhetnél futni, vagy valamit sportolni, vagy túrázni, és ezek kapcsán embereket lehet megismerni.

Rokonaid sincsenek?

Legyél érdeklődő, az emberek könnyebben válnak nyitottá, ha azt látják, hogy érdeklődsz, kérdezel, de mindezt kedvesen tedd és ne tolakodóan!

Sok sikert!

2022. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
2# öngyilkosság nem éri meg.
2022. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es , rámírhatsz, ha gondolod, privátban.
2022. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#2. #6. #Kérdező.

✅ Én azt mondanám, hogy menj ki Afganisztánba és vegyél magadnak egy feleséget.

✅ 400 EURÓ-ból már tudsz venni egyet. (GARANCIÁLIS is!)

✅ És még VÁM nélkül is behozhatod ;)

🆘 [link]

☑️ Ha te ezt hülyeségnek gondolod... Tényleg egyedül fogsz meghalni, magányosan...

⁉️ Nézzek neked repülőjegyet ?

2022. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

ℹ️ Amúgy én hót komolyan írtam !

ℹ️ Ne poénnak vedd ! Csak kicsit poénosan írtam :)

ℹ️ Én például erősen gondolkozok rajta.

ℹ️ Mert az ilyen kapcsolat az biztos hogy egy életre szól !

ℹ️ Ha alapozni akarok egy kapcsolatra, akkor az beton szilárd legyen.

2022. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!